Trwa ładowanie...
d2p51bh

Wawer: policjant po służbie zatrzymał podejrzaną o rozbój

Kobiecie może grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Share
Wawer: policjant po służbie zatrzymał podejrzaną o rozbój
d2p51bh

Policjant z wydziału kryminalnego w Wawrze będąc po służbie zatrzymał kobietę podejrzewaną o dokonanie rozboju. Rozpoznał ją po rysopisie podanym przez pokrzywdzoną kilka dni wcześniej. Jak wynika z ustaleń policjantów kobieta obezwładniła pracownicę sklepu rozpylając w jej kierunku nieznaną substancję, a następnie ukradła prawie 1000 zł i złoty pierścionek. Kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut rozboju.

Kilka dni temu funkcjonariusze z Wawra przyjęli zawiadomienie o rozboju. Pokrzywdzona podała rysopis kobiety, która weszła do sklepu i próbowała sprzedać jej perfumy. Gdy ta odmówiła ich kupna, w jej kierunku została rozpylona nieznana substancja. Zawiadamiająca poczuła się ociężale, nie była zdolna do jakiejkolwiek reakcji. Jak przez mgłę widziała sprawczynię wyjmującą pieniądze z szuflady, portfela oraz zdejmującą z jej ręki złoty pierścionek. Pokrzywdzona wartość strat oszacowała na kwotę prawie 1400 zł.

Kilka dni po zdarzeniu policjant z wydziału kryminalnego, w czasie wolnym od służby, zauważył na ulicy kobietę podejrzewaną o ten rozbój. Rozpoznał ją dzięki rysopisowi podanemu przez pokrzywdzoną. 54-letnia kobieta została zatrzymana.

d2p51bh

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanej zarzutu rozboju.

Może jej grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KSP

Przeczytajcie również: Trudna akcja strażaków. Opublikowano film z dogaszania pożaru na Fasolowej [WIDEO]

d2p51bh

Podziel się opinią

Share
d2p51bh
d2p51bh