Trwa ładowanie...
dhxufk1

Ważna estakada zamknięta aż do połowy października

Ostatnie prace przy Trasie AK
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ważna estakada zamknięta aż do połowy października
dhxufk1

W nocy z środy na czwartek zamknięta zostanie łącznica z ul. Jagiellońskiej na Trasę Toruńską w kierunku Marek. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem prace potrwają aż do 14 października.

Zamknięta zostanie łącznica w kierunku Marek. Będą tam prowadzone prace polegające m.in. na wymianie nawierzchni oraz roboty brukarskie. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Modlińska – Płochocińska – Marywilska do węzła z Trasą Toruńską.

Trasa AK powinna zostać otwarta w pełni w ciągu kilku najbliższych dni. 14 września Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał przedterminowo pozwolenie na użytkowanie Trasy AK na odcinku Powązkowska – Modlińska wraz z przebudowanym mostem Grota-Roweckiego. Długo oczekiwane otwarcie niewiele pomogło kierowcom, ponieważ nadal stali w korkach. Na moście ruch odbywał się wtedy tylko trzema z pięciu pasów. 21 października wszystkie pasy w obu kierunkach zostały włączone do ruchu, jednak zapowiedziano prace porządkowe. GDDKiA zapowiedział wówczas, że potrwają one 10 dni.

dhxufk1

Przeczytajcie też: Powstanie województwo warszawskie? PiS chce zmienić mapę Polski

dhxufk1

Podziel się opinią

Share
dhxufk1
dhxufk1