Trwa ładowanie...

Wciąż nie można przesłuchać mężczyzny, który zaatakował policjantów

Agresywny mieszkaniec Warszawy, wypadł z okna i zranił dwóch funkcjonariuszy. Trwa śledztwo.

Wciąż nie można przesłuchać mężczyzny, który zaatakował policjantów
d3523af
d3523af

W sobotni poranek, stołeczna policja otrzymała zawiadomienie o wypadku . Mieszkaniec kamienicy wypadł z okna oraz ranił nożem policjantów.

- Mężczyzna, wciąż przebywa w szpitalu. Przesłuchanie jest na razie niemożliwe, ze względu na jego stan zdrowia - taką informację podała podkom. Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej. Po obezwładnieniu, mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. - Jeden z funkcjonariuszy, który odniósł obrażenia na nodze, również jest hospitalizowany. Jego stan jest stabilny - mówi podkom. Jurkiewicz. Drugi policjant, zraniony w rękę, nie wymagał opieki lekarskiej.

Jak dowiedzieliśmy się od warszawskiej policji, prokurator wszczął już śledztwo w sprawie czynnej napaści na funkcjonariuszy. Na dziś planowane jest przesłuchanie czterech osób, które przebywały w mieszkaniu z którego wypadł mężczyzna. Będą odpowiadać w charakterze świadków.

W sobotę rano wpłynęło zawiadomienie o mężczyźnie, który wypadł z okna kamienicy, przy ulicy Noakowskiego. Wymagał pomocy lekarskiej, jednak mieszkaniec był bardzo agresywny. Atakował służby mundurowe i ratunkowe. Potrzebna była interwencja dodatkowych posiłków.

d3523af
d3523af
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3523af