Trwa ładowanie...
dacp0g4

We wtorek Światowy Dzień Zdrowia. O godz. 13 bijemy brawa dla lekarzy

7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku święto ma szczególny charakter. Oddajmy hołd pracownikom służby zdrowia, którzy codziennie walczą z epidemią koronawirusa. O godzinie 13 wyjdźmy na balkony, aby bić brawo medykom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Światowy Dzień Zdrowia. Warszawa. Wdzięczność medykom okazały już miliony ludzi na całym świecie.
Światowy Dzień Zdrowia. Warszawa. Wdzięczność medykom okazały już miliony ludzi na całym świecie. (PAP, Fot: Aaron Chown)
dacp0g4

Pracownicy służby zdrowia każdego dnia są na pierwszym froncie walki z epidemią. Poświęcają własne zdrowie i życie, aby jak najszybciej pokonać koronawirusa.

Mamy okazję im podziękować w szczególnym dla nich dniu. Z okazji przypadającego 7 kwietnia Światowego Dnia Zdrowia wyjdźmy wszyscy na balkony i okażmy swoją wdzięczność bijąc brawa.

Światowy Dzień Zdrowia. Warszawa

Akcja polega na tym, aby o godzinie 13 wyjść na swoje balkony lub stanąć w oknach i przez minutę bić brawo medykom. Akcja #BrawaDlaWas jest kontynuacją akcji #JesteśmyZWami, która została przeprowadzona 16 marca.

Brawa dedykowane są całemu personelowi medycznemu – lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, kierowcom karetek, laborantom i inni pracownikom.

Ten piękny gest wdzięczności okazały już miliony ludzi na całym świecie. Dołączmy do nich.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

dacp0g4

Podziel się opinią

Share
dacp0g4
dacp0g4