Trwa ładowanie...
d2nlgr3

"Wędkowanie" w Parku Moczydło już w niedzielę!

Zapowiada się pyszna zabawa!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wędkowanie" w Parku Moczydło już w niedzielę!
d2nlgr3

Iza Rutowska z Fundacji Form i Kształtów w zeszłym roku zorganizowała „Grzybobranie” w Powsinie. Zabawa polegała na wynajdywaniu tekturowych grzybków. Uczestnicy natykali się w lesie na niezwykłe obiekty stworzone przez artystów i designerów.

W tym roku projekt wraca w wersji nieco zmodyfikowanej. 23 września od 12.00 do 18.00 w parku Moczydło będzie trwało „Wędkowanie”. Osoby, które wpadną, będą miały okazję zobaczyć między innymi Pomnik Przynęty, dmuchane ryby, ogromne dżdżownice i „Sieciska” (meble inspirowane sieciami wędkarskimi).

W tworzeniu wyjątkowych przedmiotów, które będzie można zobaczyć i złowić wzięli udział: La Polka, Fajne Chłopaki, Dominik Cymer & Kasia Lorenz, Robert Czajka, Natalia Mleczak, Matylda Sałajewska, Ola Mirecka i Jamie Shaw, Michał Jońca, Marta Niemywska & Dawid Grynasz, Marta Wajda, Iza Gkagkanis i Tomek Saciłowski

d2nlgr3

Wydarzenie wpisuje się w nurt tak zwanego Craft Design, którego istotą jest przeniesienie sztuki do przestrzeni publicznej i uczynienie z niej interaktywnej zabawy, w której każdy może wziąć udział.

Wstęp na „Wędkowanie” jest bezpłatny.

d2nlgr3

Podziel się opinią

Share
d2nlgr3
d2nlgr3