Trwa ładowanie...

Weekend sylwestrowo-noworoczny. Ponad 100 kolizji, 1 osoba nie żyje

Najpoważniejszym zdarzeniem ubiegłej doby z terenu stołecznego garnizonu był pożar domu jednorodzinnego w Łomiankach.
Share
Weekend sylwestrowo-noworoczny. Ponad 100 kolizji, 1 osoba nie żyje
d42nax3

Weekend sylwestrowo-noworoczny. Ponad 100 kolizji, 1 osoba nie żyje

Stołeczni policjanci w weekend sylwestrowo-noworoczny czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców Warszawy oraz wszystkich osób witających Nowy Rok w stolicy. Sylwester minął spokojnie, a funkcjonariusze interweniowali głównie w związku z zakłóceniami ciszy nocnej. Na drogach doszło do ponad 100 kolizji. Niestety jedna osoba nie żyje.

Sylwestrowy weekend w Warszawie upłynął spokojnie. Wszyscy witający Nowy Rok bawili się pod opieką policjantów. Nad bezpieczeństwem mieszkańców Warszawy oraz przyjezdnych gości czuwali zarówno funkcjonariusze umundurowani jak i pełniący służbę po cywilnemu. Biorąc pod uwagę specyfikę tej nocy - tysiące osób bawiących się na placach i ulicach, w tym na imprezie plenerowej przed Pałacem Kultury i Nauki, funkcjonariusze nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń kryminalnych oraz incydentów z fajerwerkami.

d42nax3

Weekend na drogach

Podczas minionego weekendu na drogach garnizonu stołecznego doszło do ponad 100 kolizji oraz 10 wypadków drogowych, w których śmierć poniosła 1 osoba a rannych zostało 12. Funkcjonariusze zatrzymali 21 nietrzeźwych kierowców. Stołeczni policjnaci interweniowali ponad 5000 razy. Poważnym zdarzeniem minionego weekendu był wypadek przy ul. Hynka, w którym brało udział 4 pojazdy. 3 osoby trafiły do warszawskich szpitali, a jedna z uczestniczek zdarzenia była pod wpływem alkoholu. W czasie badania okazało się że ma prawie 1.4 promila.

*Pożar w Łomiankach *

Najpoważniejszym zdarzeniem ubiegłej doby z terenu stołecznego garnizonu był pożar domu jednorodzinnego w Łomiankach . Tam w sobotę przed godz. 14.00 najprawdopodobniej doszło do zapalenia się materiałów pirotechnicznych przechowywanych na terenie posesji. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba, w sprawie tej prowadzone jest śledztwo, które wyjaśni okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

d42nax3

Źródło: (Policja/WawaLove.pl)

Przeczytaj też: Złote Lamborghini rozbite w Warszawie [WIDEO]

d42nax3

Podziel się opinią

Share
d42nax3
d42nax3