Weekendowe zmiany na linii S1

Od piątku 7 listopada wprowadzona zostanie kolejna korekta rozkładu jazdy. Oprócz tego w weekendy 8-9 i 15-16 listopada br. część pociągów będzie kursować na trasie skróconej
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weekendowe zmiany na linii S1

Od piątku 7 listopada wprowadzona zostanie kolejna korekta rozkładu jazdy linii Szybkiej Kolei Miejskiej S1. Dodatkowo** w weekendy 8-9 i 15-16 listopada br. część pociągów będzie kursować na trasie skróconej.**W te dni na ulice wyjadą** autobusy zastępcze linii ZS7.**Zmiany spowodowane są pracami na linii otwockiej oraz średnicowej.

Przeczytajcie też:  SKM pojedzie dalej! Kolejowe inwestycje za 25 mld zł

Od 7 listopada wprowadzona zostanie kolejna zmiana w kursowaniu pociągów linii S1. Będą to korekty związane z synchronizacją rozkładu jazdy z pociągami spółki Koleje Mazowieckie na linii pruszkowskiej.

Ponadto w weekendy 8-9 i 15-16 listopada w godz. 6.00-18.00 na linii otwockiej wprowadzona zostanie zmieniona organizacja ruchu. Pociągi będą kursować wahadłowo pomiędzy stacjami Warszawa Wawer a Otwock. W związku z tym część kursów linii S1 zostanie skróconych do stacji Warszawa Wawer. Na odcinku Warszawa Wawer – Otwock – Warszawa Wawer kursować będzie autobusowa linia zastępcza ZS7. Linia będzie kursować w porze ograniczeń w ruchu pociągów na trasie: ORLA (OTWOCK): Orla – Świderska – Kołłątaja – JÓZEFÓW: Piłsudskiego– WARSZAWA: Patriotów – Szpotańskiego – Widoczna – PKP WAWER (parking). Powrót w kierunku Otwocka: PKP WAWER – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – JÓZEFÓW: Marsz. Piłsudskiego – Piłsudskiego – OTWOCK: Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – ORLA.

Na odcinku Otwock – Warszawa Zachodnia wszystkie **bilety ZTM** będą honorowane w pociągach KM (z zastrzeżeniem ważności stref biletowych). **Bilety KM** będą honorowane w pociągach SKM na odcinku Otwock – Warszawa Zachodnia, w autobusach komunikacji zastępczej ZS7 (Otwock – Wawer ) oraz w autobusach linii 521 na odcinku Falenica – Pl. Zawiszy (oraz w innych autobusach i tramwajach o przebiegu pokrywającym się z tym odcinkiem).

Więcej:  www.ztm.waw.pl

Przeczytajcie też:  Kierowca autobusu ujął, policjanci zatrzymali

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.