Trwa ładowanie...

Wege Piknik i koncert Control The Weather w klubie Hocki Klocki nad Wisłą

Pikniki będą odbywać się regularnie co 2 tygodnie!

Share
Wege Piknik i koncert Control The Weather w klubie Hocki Klocki nad Wisłą
dgqtc25

W najbliższą niedzielę kolejna edycja Wege Pikniku nad Wisłą. Po pikniku klub Hocki Klocki nad Wisłą zaprasza tradycyjnie już na darmowy koncert zespołu wspierającego ideę wege. - Za pierwszym razem deszcz pokrzyżował nam plany, ale nie tracimy entuzjazmu i z zaostrzonym apetytem zapraszamy na inaugurację Wege Pikników w niedzielę 24 maja! Trzymamy kciuki za dobrą pogodę i namawiamy do całodziennego niedzielnego relaksu w naszej malowniczej przestrzeni w otoczeniu drzew. Udostępniamy dużo leżaków, miejsc do siedzenia i sprzęt sportowy, zapraszamy też ze swoimi kocykami! - mówią organizatorzy.

Podczas pikniku czas umilać nam będą zaproszeni dje, a na zakończenie - vegan disko w wykonaniu zespołu Control The Weather, który wpływy ze swojej debiutanckiej płyty postanowił przekazać na działalność stowarzyszenia Otwarte Klatki, działającemu na rzecz edukacji w zakresie praw zwierząt, ograniczenia przemysłowej hodowli zwierząt oraz promocji weganizmu. Koncert rozpocznie się o godzinie 18:30.

Niedzielne piknikowanie rozpocznie się o godzinie 11:00, a o śniadanie, obiad i kolację podczas całodziennej rekreacji zadbają reprezantanci wegetariańskich miejsc takich jak Kubek i Ołówek, Chwast Food, VEG, Pop Up Bi Bim Bap czy Manufaktura Ziarna.

dgqtc25

Wege Pikniki będą odbywały się w Hockach co 2 tygodnie, a towarzyszyć im będą koncerty artystów, którym nie obcy jest wegetariański styl życia oraz poszanowanie praw zwierząt. Program Pikników będzie też poszerzany o warsztaty dla dzieci, wykłady czy ćwiczenia fizyczne z zaproszonymi trenerami, propagujacymi sport na diecie roślinnej.

24 maja (niedziela)
godziny pikniku: 11-19
start koncertu: 18:30

WSTĘP WOLNY

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dgqtc25

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgqtc25
dgqtc25