Trwa ładowanie...
d1y09cq

Wesoły Kierowca znajdzie pracę na Lotnisku Chopina?

Od początku roku musi bowiem szukać zatrudnienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wesoły Kierowca znajdzie pracę na Lotnisku Chopina?
d1y09cq

Wiele wskazuje na to, że Robert Chilmończyk nadal będzie mógł realizować się w swoim zawodzie i co więcej, pozostanie w Warszawie. Nieznacznie zmieni się jednak profil jego aktywności gdyż niewykluczone, że zostanie zatrudniony na Lotnisku Chopina.

Wesoły Kierowca miałby zająć się tam dowozem pasażerów z terminali do samolotów, więc pokonywałby znacznie krótszą trasę, niż w przypadku autobusów komunikacji miejskiej. Nie wiadomo na razie, czy potencjalny przyszły pracodawca przystanie na dowcipy i zabawne dialogi Roberta Chilmończyka. Jak dodaje sam zainteresowany, kilka firm zrezygnowało już z jego zatrudnienia właśnie ze względu na ten fakt. Internauci jednak mają nadzieję, że rekrutacja zakończy się pomyślnie dla Roberta Chilmończyka. I choć będzie on dowoził jedynie podróżnych korzystających z portu na Okęciu , to przejazd autobusem nadal wzbudzi uśmiech na twarzach pasażerów.

Przypomnijmy, że na początku roku Wesoły Kierowca poinformował o poszukiwaniach nowej pracy na swoim profilu społecznościowym. Wszystko w związku z wymuszoną redukcją etatów u dotychczasowego przewoźnika. O sprawie pisaliśmy tutaj .

d1y09cq

Przeczytajcie też: Nowe oznakowanie wysepek na Krasińskiego. "Priorytet to bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów"

Podziel się
d1y09cq

Podziel się opinią

Share

d1y09cq

d1y09cq