Trwa ładowanie...
d71n82k

Weź poduszkę i stań do walki. Wkrótce Wielka Warszawska Bitwa na Poduszki

"W tej walce wszyscy są sobie równi, a cel jest jeden - dobra zabawa"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weź poduszkę i stań do walki. Wkrótce Wielka Warszawska Bitwa na Poduszki
d71n82k

"Kobiety, dzieci, ojców, kochanki, wnuczęta, a nawet ratlerki z torebek oraz rybki z akwarium" zapraszają organizatorzy Wielkiej Bitwę na Poduszki, która ma odbyć się 19 grudnia.

Poduszkowa batalia startuje o godz. 15.00. Miejsca jeszcze nie ustalono, choć najprawdopodobniej będzie to "patelnia" przy stacji metra Centrum. - Po co to wszystko? Zróbmy coś fajnego, coś innego, coś dużego co zostanie w pamięci wszystkich zaangażowanych (nawet tych przypadkowo) na długi czas – wyjaśniają organizatorzy. I dodają, że "dozwolone, a nawet wskazane jest atakowanie przechodniów żeby wciągnąć ich do starcia".

Jak informują organizatorzy, całe wydarzenie będzie filmowane. Na stronie wydarzenia podają również 10 reguł ("przykazań poduszkowych"), które muszą spełnić chętni do walki.

d71n82k

Mieszkańcy Warszawy byli już świadkami kilku podobnych wydarzeń. Z reguły działy się one 3 kwietnia. W tym dniu oficjalnie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki na Poduszki.

Ta wojna, w odróżnieniu od innych, kończy się wyśmienitą zabawą wszystkich uczestników. Nieważny jest wiek, kolor skóry i status materialny - w tej walce wszyscy są sobie równi, a cel jest jeden - dobra zabawa.

Przeczytajcie też: Warszawa zaktualizuje "standardy rowerowe". Będzie lepiej?

d71n82k

Podziel się opinią

Share
d71n82k
d71n82k