Trwa ładowanie...
d42lvu3

Wiatr i woda na Stadionie Narodowym

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiatr i woda na Stadionie Narodowym
d42lvu3

Płyta Stadionu Narodowego zmieniła się w wielką przystań dla m.in. żaglówek, motorówek i skuterów - dziś ruszają targi "Wiatr i woda". Impreza potrwa do niedzieli 6 kwietnia.

Czytaj również: Tak będzie wyglądał Basen Narodowy! [WIDEO i ZDJĘCIA]

26 edycja Targów Wiatr i Woda będzie rekordowa pod wieloma względami. Najwyższej klasy sprzęt żeglarski pokaże ponad 400 wystawców z całego świata. W ciągu czterech dni, targi może odwiedzić nawet 50 tys. ludzi.

d42lvu3

Oprócz podziwiania działających na wyobraźnię jachtów żaglowych i ociekających luksusem motorówek będzie można zobaczyć skutery wodne, pontony, RIBy, pełną gamę akcesoriów żeglarskich, silników, sprzętu asekuracyjnego i ratunkowego, instrumentów do nawigacji i elektronikę jachtową. Zaprezentowany zostanie sprzęt do nurkowania i kajakarstwa. Podczas targów pojawi się też wioska windsurfingowa, w której dowiemy się wszystkiego na temat Halowego Pucharu Świata PWA w Windsurfingu na Stadionie Narodowym. Będzie można kupić też bilety na każdy z trzech dni zawodów. Więcej onformacji: www.wiatriwoda.pl

Impreza potrwa 4 dni. W czwartek 3 kwietnia od 11:00 do 14:00 wstęp na targi zarezerwowany jest dla publiczności branżowej, zaproszonych gości i przedstawicieli mediów. Szersza publiczność może tego dnia zwiedzać targi od 14:00 do 17:00. Następnie targi można zwiedzać: 4 kwietnia (piątek) i 5 kwietnia (sobota) *w godzinach 10:00-18:00. W niedzielę 6 kwietnia - w godz. 10:00-16:00*.

Ceny biletów dostępnych w kasach targowych, czynnych w dniach i godzinach otwarcia targów:

- 35 zł (normalny)

*- 20 zł (ulgowy) *dla: uczniów powyżej 12 roku życia, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów po okazaniu stosownej legitymacji)

Czytaj również: Narodowy zmieni nazwę na PGE Stadion Narodowy!

d42lvu3

Podziel się opinią

Share

d42lvu3

d42lvu3