Trwa ładowanie...
d1jkrmx

Wiceminister MON chce, by saperzy wysadzili PKiN. "To fajne ćwiczenie"

Bartosz Kownacki chce zrobić prezent warszawiakom na 100-lecie niepodległości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiceminister MON chce, by saperzy wysadzili PKiN. "To fajne ćwiczenie"
d1jkrmx

*Według wiceszefa Ministerstwa Obrony Narodowej, "wojskowi saperzy daliby sobie radę z wysadzeniem Pałacu Kultury." - To fajne ćwiczenie, dobre szkolenie i fajny prezent na 100-lecie niepodległości - stwierdził Bartosz Kownacki. *

Wiceminister MON był gościem Radia Zet. Kownacki powiedział, że "zburzenie Pałacu Kultury na 100-lecie niepodległości to byłby fajny prezent dla nas wszystkich." - Jeżeli tylko będzie zgoda na zrobienie tej dobrej rzeczy, to wojsko może podjąć się tego zadania. Nie powinno być problemu u2013 uznał polityk.

Według niego, saperzy bez wątpienia daliby radę z tym nietypowym zadaniem. - To fajne szkolenie i ćwiczenie dla nich u2013 uważa wiceszef resortu. Kownacki dodał, że dla jego pokolenia Pałac Kultury jest symbolem "nieudolności całej patologii III RP".

d1jkrmx

- Można przyjąć, że jest pomnikiem sowieckiej okupacji w Polsce, ale zajmuje ogromny obszar. Wolałbym, żeby w tym miejscu Warszawy było takie prawdziwe city biznesowe, gdzie zmieściłoby się kilka wieżowców ciekawych architektonicznie u2013 podkreślił minister. Zdaniem Kownackiego, "nie ma się czym szczycić" i przykre jest, że większość ludzi przyjeżdzających do Warszawy pamięta Pałac Kultury, a nie Kolumnę Zygmunta, Starówkę, czy Łazienki.

Źródło: Radio Zet

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Radny PiS pyta Gronkiewicz-Waltz, czy upamiętni inne samospalenia. Jest pismo

d1jkrmx

Podziel się opinią

Share

d1jkrmx

d1jkrmx