Trwa ładowanie...

Widowisko muzyczne w amfiteatrze przy Parku Fontann

"Wyjowisko" obejrzmy już w najbliższą sobotę!
Share
Widowisko muzyczne w amfiteatrze przy Parku Fontann
d21kbx0

Artyści Teatru Pijana Sypialnia po frekwencyjnym i artystycznym sukcesie Festiwalu Teatralnego WrzAWA , którego są pomysłodawcami, znowu zapraszają na wydarzenie teatralne pod gołym niebem. Już w najbliższą sobotę zaprezentują w urokliwym amfiteatrze przy Teatrze Stara Prochownia „Wyjowisko” spektakl z muzyką na żywo, który zaledwie kilka dni temu został wyróżniony Nagrodą Publiczności na III OFTS, na Akademii Teatralnej.

Dla nas teatr ma sens, gdy możemy być z nim blisko naszych widzów, kiedy po spektaklach możemy rozmawiać z publicznością – mówi Łukasz Zgórka, aktor Teatru Pijana Sypialnia.

Kolejna okazja ku temu już w sobotę. „Wyjowisko”, które zaprezentuje grupa zwariowanych artystów, to banalna historyjka. Rzecz dzieje się w oberży, do której przybywają komedianci. Młodzi aktorzy zakochują się w ślicznej karczmarce. Sielska atmosfera i wspólne zabawy zostają zakłócone przez watahę wilków, która osacza biesiadujących. Postanawiają przezwyciężyć strach i odeprzeć atak nieproszonych gości. Całości towarzyszą pieśni Moniuszki i Chopina wykonywane przez aktorów i muzyków.

d21kbx0

Uwielbiamy odkopywać zapomniane klimaty i zaskakiwać nimi współczesną publiczność. Nasze spektakle, to odjechane próby tworzenia nowej jakości z zapomnianej muzyki i przestarzałego tekstu.

Próby są udane o czym świadczą nagrody na festiwalach w całej Polsce, choćby ostatnia Nagroda Publiczności, przyznana przez widownię III OFTS na Akademii Teatralnej. Pora w Warszawie na teatr, który potrafi zaskakiwać! Pora na Pijaną Sypialnię!

To nie jedyne atrakcje weekendowe na Starym Mieście!

„Wyjowisko” Teatr Pijana Sypialnia, 20 lipca, godz. 19:00 Wystąpi piętnastoosobowy zespół aktorski Teatru Pijana Sypialnia oraz muzycy pod kierownictwem Daniela Zielińskiego.

d21kbx0

Wejściówki 10 zł (rezerwacja teatrps@gmail.com) 15 zł w dniu spektaklu.

Choreografia: Izabela Massalska / Beata Urbańska
Kierownictwo muzyczne: Daniel Zieliński
Scenariusz i reżyseria: Stanisław Dembski

d21kbx0

Podziel się opinią

Share
d21kbx0
d21kbx0