Trwa ładowanie...

Więcej tanich biletów na pociągi na trasie Warszawa-Łódź

Spółka Przewozy Regionalne uruchamia wyjątkowo dużą pulę 8500 biletów internetowych za 1, 9 i 19 zł

Share
Więcej tanich biletów na pociągi na trasie Warszawa-Łódź
d38u9qk

W niedzielę 12 października 2014 r. zmieni się rozkład jazdy pociągów pomiędzy Łodzią a Warszawą. Do 14 grudnia pasażerów czekają utrudnienia związane z pracami modernizacyjnymi pomiędzy Skierniewicami a Warszawą. Przejazd do Łodzi będzie trwał znacznie ponad dwie godziny, część składów pojedzie też trasami okrężnymi - czytamy na stronie "Rynku Kolejowego".

Przewozy Regionalne wprowadzają dla swoich klientów coś na osłodę - rekordowo duży pakiet promocyjnych biletów na tej trasie. To aż 8500 Super Biletów, których ceny zaczynają się od 1 zł. Pula będzie dostępna od 12 października przez miesiąc. Kolejne pułapy cenowe będą ustalone na poziomie 9 zł i 19 zł. Nawet najdroższy z Super Biletów będzie sporo tańszy niż zwykły bilet kupiony w kasie – ten kosztuje 29,90 zł (i jest to cena już obniżona względem taryfy podstawowej, bo trasa objęta jest ofertą Połączenie w Dobrej Cenie).

d38u9qk

– Promocja działa na zasadzie systemu dynamicznej sprzedaży biletów, który doskonale znany jest pasażerom tanich linii lotniczych i autobusowych. Ceny Super Biletów uzależnione są m.in. od daty podróży, relacji wybranego pociągu i terminu zakupu biletu – mówi Michał Stilger z PR. Jedynym kanałem dystrybucji biletów za złotówkę jest sklep internetowy Przewozów Regionalnych , nie można ich kupić w kasie czy u konduktora. Super Bilet jest ważny tylko w konkretnym pociągu, na który został kupiony.

Po październikowej korekcie rozkładu jazdy Przewozy Regionalne zachowają pięć par pociągów interRegio łączących dwa największe miasta środkowej Polski. Większość z nich kierowana będzie nie standardową trasą przez Skierniewice i Żyrardów, ale objazdem przez Bełchów i Sochaczew z wjazdem na stację Skierniewice. Zdaniem przewoźnika taki przebieg kursów zapewnia większą punktualność przejazdu. Omija on bowiem remontowany obecnie odcinek Żyrardów – Pruszków.

PR we wrześniu wprowadziły zniżki również na odcinku tej trasy – pomiędzy Skierniewicami a Warszawą. Bilet na trasie kosztuje obecnie 14,90 zł. Tyle samo kosztuje przejazd iR ze Skierniewic do Łodzi. Od połowy września tańsze są też bilety PKP Intercity – za przejazd z Łodzi do Warszawy trzeba zapłacić teraz 25 zł. Podobnie jak w przypadku ofert PR, promocja ta łączy się z ulgami ustawowymi.

d38u9qk

Podziel się opinią

Share
d38u9qk
d38u9qk