Trwa ładowanie...

Wieczorem koncert The Rolling Stones. Saska Kępa zamknięta dla ruchu

Wieczorem na Stadionie Narodowym odbędzie się wielkie muzyczne wydarzenie: koncert The Rolling Stones. Zespół wystąpi w Warszawie w ramach europejskiego tournee "Stones - No Filter". Niestety, jak zwykle przy takich imprezach warszawiaków czekają spore utrudnienia.

Wieczorem koncert The Rolling Stones. Saska Kępa zamknięta dla ruchuŹródło: PAP
dtks8v5
dtks8v5

W programie koncertu znajdą się takie przeboje, jak: "Satisfaction", "Paint It Black", "Tumbling Dice" i "Brown Sugar". Ma im towarzyszyć spektakularna oprawa wizualna. Pytanie, czy zrekompensuje ona problemy komunikacyjne w niedzielne popołudnie i wieczór.

Jak podano w komunikacie na stronie internetowej ZTM, w niedzielę w godz. 17.00-20.30 wyłączony z ruchu indywidualnego - za wyjątkiem pojazdów osób z identyfikatorami SK, pojazdów ZTM, taksówek oraz jednośladów - będzie obszar Saskiej Kępy, ograniczony ulicami: al. Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Można będzie natomiast przejechać wiaduktem ul. Saskiej i ul. Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych.

Drogowcy nie wykluczają również całkowitego zamknięcia mostu Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy rondem gen. Ch. de Gaulle’a a rondem J. Waszyngtona, jeśli po koncercie widzowie ruszą tłumnie pieszo w kierunku centrum. Kursujące tamtędy tramwaje linii 7, 9, 22, 24 i 25 oraz autobusy linii 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72 zostaną skierowane wówczas na trasy objazdowe. Uruchomiona zostanie także zastępcza linia autobusowa Z, kursująca od Pl. Zawiszy do Ronda Wiatraczna.

"Przed i po koncercie pociągi linii metra M2 będą kursowały z częstotliwością co 3 minuty, a pociągi na linii M1 po zakończeniu koncertu będą jeździły co 5 minut. Po koncercie uruchomione zostaną także dodatkowe kursy autobusów linii 509 oraz 26" - dodano w komunikacie ZTM.

dtks8v5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtks8v5