Trwa ładowanie...

Wielka Gala Taneczna Egurrola Dance Studio

Popularna szkoła obchodzi swoje XX-lecie!

Wielka Gala Taneczna Egurrola Dance Studio
d7p9j1r
d7p9j1r

Już 19 stycznia (sobota) od 12.00 oraz 20 stycznia (niedziela) od 9.00 w Hali Sportowej Koło odbędą się Mistrzostwa i Wielka Gala Taneczna Egurrola Dance Studio. Polularna szkoła taneczna obchodzi kolejną, okrągłą rocznicę

20 lat minęło od momentu założenia przez Agustina Egurrolę - tancerza, choreografa i przewodniczącego jury programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" - szkoły tańca na warszawskiej Ochocie. Dziś jest to sieć sześciu placówek w Warszawie.

- Nasz sukces przerósł moje najśmielsze oczekiwania. To naprawdę niesamowite, że zaszliśmy tak daleko, że zarażamy miłością do tańca tak wielu ludzi, i że udało nam się stworzyć tak wspaniałe i niepowtarzalne miejsce, jakim jest Egurrola Dance Studio. Dziś marka, którą budowaliśmy przez ostatnie 20 lat jest symbolem profesjonalizmu, pasji do tańca i sukcesu. - mówi Agustin Egurrola.

d7p9j1r

Tancerze wywodzący z Egurrola Dance Studio tworzą choreografie i tańczą w największych produkcjach telewizyjnych i na największych festiwalach w Polsce. Można ich równiez zobaczyć w teledyskach oraz w teatrach w całej Polsce. Flagowe zespoły szkoły w czasie dwóch dekad zdobyły 45 tytułów mistrzowskich!

Nadchodzące Mistrzostwa będą wzbogacone o wiele atrakcji: Ladies Challenge (współzawodnictwo grup kobiecych), Kids Challenge (rywalizacja grup dziecięcych i juniorskich) oraz Bitwy Ekip hip hopowych. Na parkiecie zobaczyć będzie można równiez wszystkie flagowe zespoły Egurrola Dance Studio.

Zwieńczeniem mistrzostw (niedziela, 20.00) będzie Wielka Gala Taneczna - taneczne show, podczas którego na parkiecie będziemy mogli zobaczyć najlepszych tancerzy w Polsce. Choreografię przygotowaną specjalnie na ten wieczór przez Agustina Egurrolę zaprezentuje Grupa Volt. Gościnnie zespołem Volt na Wielkiej Gali wystąpi również Natalia Lesz.

d7p9j1r

Wielka Gala Taneczna Egurrola Dance Studio
Hala Sportowa Koło
ul. Obozowa 60
Bilety: 15 zł.

d7p9j1r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7p9j1r