Trwa ładowanie...
dh20ngb

Wielka rzeź w połączeniach LOTu z Warszawy!

Tymczasem na stronie przewoźnika nadal można kupić bilety na zawieszone kursy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielka rzeź w połączeniach LOTu z Warszawy!
dh20ngb

Od początku sezonu zimowego 2013 (od listopada) w rokładzie PLL LOT zostaną zawieszone kierunki z Warszawy do Bydgoszczy, Rzymu i Stuttgartu. W najbliższych miesiącach pasażerowie nie znajdą także w siatce rejsów do Bejrutu, Kairu i Nicei, które są kierunkami sezonowymi.

Chińczycy coraz częściej latają LOT-em na trasie Warszawa-Pekin

Jednocześnie zawieszone zostanie połączenie „na nocowanie” z Warszawy do Sztokholmu. Oznacza to, że do stolicy Szwecji będą dwa, a nie trzy rejsy dziennie.

dh20ngb

Polski przewoźnik podjął również decyzję o* wstrzymaniu lotów z Warszawy do Zurychu, Helsinek i Dusseldorfu*. Kierunki te nie generowały wystarczającego ruchu transferowego na inne rejsy LOT-u z Warszawy, zwłaszcza te dalekiego zasięgu, kluczowe w strategii firmy.

Utrzymane za to zostaną z Warszawy do Erewanu, Aten i Belgradu. Belgrad, jeden z mocniejszych kierunków tranzytowych w siatce polskiego przewoźnika, nadal będzie wspierać przepływ pasażerów tranzytowych w dalszej ich podróży do Ameryki Północnej lub innych europejskich portów. Natomiast Ateny pozostaną w rozkładzie lotów ze względu na objęcie przez Grecję Prezydencji w Unii Europejskiej, która rozpocznie się 1 stycznia 2014 roku.

Tymczasem - jak donosi portal fly4free.pl - na stronie przewoźnika nadal można kupić bilety na niektóre zawieszone kursy! ZOBACZ

LOT stawia teraz na rozbudowę swojego hub’u w Warszawie, więc mniej będzie też rejsów z polskich portów regionalnych. Zimą 2013 samoloty LOT-u nie będą latać z Krakowa do Frankfurtu, z Poznania do Monachium oraz z Katowic do Monachium.


dh20ngb

Podziel się opinią

Share
dh20ngb
dh20ngb