Trwa ładowanie...
drmjgq3

Wielki finał kina samochodowego pod Narodowym

Na wydarzenie WSTĘP WOLNY!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielki finał kina samochodowego pod Narodowym
drmjgq3

Kino samochodowe pod Narodowym - w sobotę 4 października już ostatnia projekcja! Przez osiem tygodni, podczas kilkunastu wieczorów odbyło się kilkadziesiąt godzin filmowych emocji. Dzięki zmotoryzowanym warszawiakom-kinomaniakom udało się odtworzyć sukces pierwszego kina samochodowego w stolicy z 1994 roku.

Czytaj też: Z wizytą w cyrku Soleil [WIDEO]

Lato się skończyło, a razem z nim kończy się również kino samochodowe pod Stadionem Narodowym. Wielki finał już w sobotę od godz. 18:00. Będzie to wieczór filmowy , podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zawsze w ramach akcji stworzone zostaną dwie strefy – samochodowa oraz „nie mam samochodu to mam leżak”. Niezmotoryzowani najlepiej niech wezmą ze sobą ciepłe ubrania i koce.

drmjgq3

Co będzie się działo?

Jak zapowiadają organizatorzy, szykuje się wieczór z magazynem Top Gear, kanałem BBC Knowledge oraz PGNiG. Na teren kina specjalnie dla gości podstawione zostaną motoryzacyjne skarby marek Aston Martin oraz Porsche. Wieczór zostanie rozpoczęty emisją jednego z odcinków Top Gear Specials. Projekcja filmu rozpocznie się o godzinie 19:00 , wstęp na teren kina będzie możliwy od godziny 18:00.

W drugiej części wieczoru obejrzymy obsypaną Oscarami komedię pt: "Była sobie dziewczyna". Projekcja filmu rozpocznie się o godzinie 20:45. Goście którzy przybędą tylko na ten film mogą wjeżdżać na teren kina od godziny 20:15.

Uwaga: goście proszeni są o wydrukowanie specjalnych, bezpłatnych "biletów: dostępnych na stronie na facebooku , bądź też posiadanie jego wersji elektronicznej. Tylko wydrukowany bilet bądź jego okazanie na telefonie umożliwia darmowy wstęp na teren Kina Samochodowego! Dla wszystkich fanów kina przygotowane są konkursy w których będzie można wygrać miejsce w pierwszych rzędach.

drmjgq3

Zobaczcie również niesamowite wideo, ukazujące pięć twarzy Stadionu Narodowego!

drmjgq3

Podziel się opinią

Share

drmjgq3

drmjgq3