Trwa ładowanie...
d1dc2s5

Wiemy, kto zagra na sylwestrze w stolicy! Impreza odbędzie się na pl. Bankowym

Telewizja TVN i miasto Warszawa wspólnie zorganizują imprezę sylwestrową, która odbędzie się na Placu Bankowym. Jakich gwiazd możemy się spodziewać na scenie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kayah to jedna z gwiazd warszawskiej imprezy sylwestrowej
Kayah to jedna z gwiazd warszawskiej imprezy sylwestrowej (ONS.pl)
d1dc2s5

Jak dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl, wśród artystów, którzy w wieczór sylwestrowy wystąpią na warszawskiej scenie, znajdą się m.in. Kayah oraz zespoły Blue Cafe i Bracia. Już w przyszłym tygodniu warszawski ratusz i TVN zorganizują wspólną konferencję prasową, na której zaprezentowana zostanie formuła imprezy oraz gwiazdy, które na niej wystąpią. W spotkaniu wezmą udział prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

Rok temu Warszawa przywitała Nowy Rok z TVN na placu Defilad, gdzie dotychczas organizowano miejskiego sylwestra. W czasie koncertu Hello 2017 zagrali m.in. Cleo, Agnieszka Chylińska, Lady Pank, Lemon, Varius Manx i Kasia Stankiewicz.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, zmiana miejsca mogła być spowodowana wydarzeniami sprzed kilku tygodni. 19 października na pl. Defilad podpalił się mężczyzna, który potem zmarł w szpitalu.

d1dc2s5

Nowa lokalizacja może wiązać się z utrudnieniami, o czym poinformowali urzędnicy. - Zdajemy sobie sprawę, że przygotowania związane z montażem sceny, próbami oraz samą zabawą witającą 2018 rok, mogą wiązać się z pewnymi niedogodnościami. Z góry za nie przepraszamy i będziemy dokładać wszelkim starań, aby były jak najmniej dotkliwe - napisali w komunikacie.

ZOBACZ WIDEO: Tak wyglądał Sylwester z Telewizją WP

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

d1dc2s5

Podziel się opinią

Share
d1dc2s5
d1dc2s5