Trwa ładowanie...

Więził i wykorzystywał seksualnie 13-letnią dziewczynkę

"Po powrocie do domu rodzinnego, dziewczynka zdecydowała się opowiedzieć swojej matce o tym, co ją spotkało"

Share
Więził i wykorzystywał seksualnie 13-letnią dziewczynkę
d38213h

Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi 28-letniemu mężczyźnie, który więził i wykorzystywał seksualnie 13-dziewczynkę w swoim mieszkaniu na warszawskim Mokotowie. Mężczyzna wykorzystał fakt, że dziewczynka uciekła z domu.

Policjanci z warszawskiej Ochoty od jakiegoś czasu poszukiwali 13-letniej dziewczynki, która, jak podejrzewali, uciekła z domu. Kilka dni temu zdobyli informacje, że dziewczynka może przebywac w mieszkaniu 28-letniego mężczyny na Mokotowie. - Gdy funkcjonariusze zjawili się w mieszkaniu na Mokotowie w lokalu oprócz zaginionej, nikogo nie było. Policjanci rozpoczęli więc poszukiwania mężczyzny, który ją przetrzymywał - relacjonują mundurowi. Wkrótce trafili na jego trop w podwarszawskim Raszynie. 28-latek został zatrzymany.

- Po powrocie do domu rodzinnego, dziewczynka zdecydowała się opowiedzieć swojej matce o tym, co ją spotkało. Okazało się, że 28-latek przetrzymywał ją tam i przez cały czas wykorzystywał ją również seksualnie - informują funkcjonariusze KSP .

Mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za wszystkie czyny, których się dopuścił, może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.

d38213h
d38213h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38213h
d38213h