Trwa ładowanie...

Wilanów. Królewski Ogród Świateł rozbłyśnie na nowo

Goście mogą wybrać się na spacer po Magicznym Ogrodzie Króla, w którym ułożone ze świateł barokowe rośliny są większe niż ludzie.

Wilanów. Królewski Ogród Świateł rozbłyśnie na nowo
d1aorqn

*Wilanowski ogród króla Jana III ponownie rozbłyśnie tysiącami kolorowych świateł. Rusza kolejna edycja Królewskiego Ogrodu Świateł. *


Królewski Ogród Światła przy pałacu w Wilanowie to wystawa plenerowa, w ramach której tysiące kolorowych diod ułożone są w finezyjne kształty. Ekspozycja podzielona jest na kilka różnorodnych tematycznie części.

Goście mogą wybrać się na spacer po Magicznym Ogrodzie Króla, w którym ułożone ze świateł barokowe rośliny są większe niż ludzie. W Ogrodzie Wyobraźni czekają ich niezwykłe pokazy łączące światło z muzyką klasyczną. Tuż przy pałacu, na Złotym Dziedzińcu znajduje się zaprzężona w sześć koni królewska karoca, do której można wsiąść i zrobić sobie zdjęcie.

W weekendy zaś na fasadzie pałacu wyświetlane są mappingi, czyli trójwymiarowe pokazy łączące światło, obraz i dźwięk, pod wpływem których poszczególne elementy dekoracji ożywają.


*Królewski Ogród Świateł będzie czynny codziennie od 22 października 2016 r. do 12 marca 2017 r. w godz. 16.00–21.00. *

d1aorqn

Wstęp do Królewskiego Ogrodu Światła jest płatny:

  • bilet zwykły: 10 zł
  • bilet ulgowy: 5 zł
  • dzieci do lat 7: wstęp bezpłatny

Szczegółowe informacje o cenach i możliwości zakupu biletów można znaleźć tutaj .

d1aorqn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aorqn