Trwa ładowanie...

Wiosenny Narodowy

Warsztaty fitness na płycie stadionu, paintball, ścianka wspinaczkowa, warsztaty rolkarskie i inne atrakcje

Share
Wiosenny Narodowy
d2pc3u8

Po wiekim sukcesie "Zimowego Narodowego" , od 22 marca na Stadionie Narodowm rusza nowa akcja - "Wiosenny Narodowy". W programie m.in. Warsztaty fitness dla kilkuset osób jednorazowo, które poprowadzą między innymi jeden z najbardziej znanych trenerów personalnych w Grecji Lefteris Kavoukis i były Mistrz Polski w aerobiku sportowym Tomasz Choiński. Zajęcia prowadzone będą w godzinnych turach, od godziny 10.00 do 20.00 w soboty ( 22 marca i 29 marca ) i od 10.00 do 18.30 w niedziele (23 marca i 30 marca). W tygodniu od 24 do 28 marca warsztaty fitness od godziny 17.30 do 21.30. Wśród różnorodnych warsztatów fitness warto wymienić pilates, bikini fit, salsa czy catchers dance – nowatorskie zajęcia bazujące między innymi na Hip Hop Dance.

„Wiosenny Narodowy to nie tylko ćwiczenia na płycie. Na boisku treningowym obok stadionu proponujemy szybką i dynamiczną grę łączącą elementy taktyki ze świetną zabawą – speed painball. Obok zapraszamy do strzelnicy i na dmuchaną, siedmiometrową ściankę wspinaczkową. Fanom rolek i longboardów udostępniamy na warsztaty, pokazy i zawody promenadę zewnętrzną stadionu.” – mówi rzecznik operatora stadionu spółki PL.2012+ Mikołaj Piotrowski. ****

Stadion Narodowy otwiera się też na zwolenników Nordic Walking, którzy opanują trybuny i błonia stadionu. Wszystkim poszukującym relaksu ciała i umysłu proponujemy warsztaty Taj Chi albo Festiwal Gier Planszowych. Profesjonalni animatorzy zajmą się najmłodszymi pociechami podczas gdy rodzice będą brać udział w zajęciach.

d2pc3u8

Dodatkowe szczegóły (oraz cennik) znajdziemy na stronach Stadionu Narodowego .

d2pc3u8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pc3u8
d2pc3u8