Trwa ładowanie...
d1xru4r

Wiosną ruszy pierwszy w Warszawie park trampolin [WIZUALIZACJE]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiosną ruszy pierwszy w Warszawie park trampolin [WIZUALIZACJE]
d1xru4r

W dawnym hangarze lotniska Gocław przy Wale Miedzeszyńskim już niedługo otworzy się pierwszy w Warszawie park trampolin. Ogromną przestrzeń, o powierzchni 2 700 m2, oprócz trampolin zapełnią ścieżki i plansza akrobatyczna, baseny z gąbkami (w tym największy w Polsce) oraz 12-metrowy najazd dla snowboardzistów.

Zobaczcie też: Najwyższa w Polsce ścianka wspinaczkowa powstała na Bielanach!

- Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym dobrze będą czuć się zarówno amatorzy mocnych wrażeń, chcący spróbować nowych ewolucji na snowboardzie, wakeboardzie, deskorolce czy bmx’ie, dorośli, dla których przygotowujemy szereg różnorodnych zajęć oraz dzieci, które będą mogły po prostu się wyszaleć skacząc na trampolinach - mówi Wawalove.pl Igor Konefał, manager Hangaru 646, który wcześniej współtworzył takie miejsca jak 1500m2 do wynajęcia, Plażowa, Warszawa Powiśle czy Syreni Śpiew.

d1xru4r

Jak tłumaczy z kolei Marcin Konefał, współzałożyciel Hangaru 646 odpowiedzialny za program sportowy miejsc - chodzi o to, aby stworzyć miejsce, w którym możliwe będzie połączenie sportu z zabawą. - Ponad rok szukaliśmy przestrzeni, która spełniłaby nasze wymagania, aż w końcu trafiliśmy na hangar Aeroklubu Warszawskiego, który w latach 50. był częścią nieistniejącego już lotniska Gocław. Przestrzeń robi piorunujące wrażenie, bo nie ma tu żadnych słupów wspierających, a wysokość hali to aż 15 metrów - opowiada.

Za projekt części sportowej odpowiedzialny jest Kuba Dytkowski - czterokrotny mistrz polski w snowboardowych konkurencjach big air, halfpipe i slopestyle oraz wieloletni członek kadry narodowej. Jak mówi, w Hangarze 646 ma się pomieścić jak najwięcej możliwości - od boiska do gry w zbijaka na trampolinach, przez pole do gry w koszykówkę, po przeróżne opcje skoków do basenów z gąbkami dla osób o różnym stopniu zaawansowania.

Za identyfikację wizualną odpowiada studio Dmowski&Co. znane chociażby z projektów dla Tematu Rzeka czy Plażowej. Wnętrze utrzymane ma być w industrialnym charakterze, nawiązującym do historii miejsca. Przygotowali je twórcy jednego z największych serwisów facebookowych poświęconych architekturze - Architektura Wnętrz. Z pewnością wrażenie zrobi ogromny drewniany sufit o powierzchni prawie 2000 m2, pomalowany w całości na biało.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym fanpage’u: www.fb.com/hangar646 . A otwarcie już w maju!

Przeczytajcie też: Parkrun - bezpłatne spotkania biegowe na Bródnie

d1xru4r

Podziel się opinią

Share
d1xru4r
d1xru4r