Trwa ładowanie...

Wizz Air i Ryanair zostają na Okęciu!

Przedłużają swój pobyt w związku z problemami Modlina

Wizz Air i Ryanair zostają na Okęciu!
d275bxz
d275bxz

Linie lotnicze Wizz Air oraz Ryanair przedłużają do 22 stycznia swoją działalność na warszawskim Lotnisku Chopina. Powodem są problemy przy ponownym otwarcie portu lotniczego w Modlinie.

Ważne: karty pokładowe Ryanaira z/do Warszawy Modlin będą obowiązywały na lotnisku Chopina.

Informacje ze szczegółami zmiany rezerwacji lub zwrotu pieniędzy zostały wysłane do wszystkich pasażerów dotkniętych tą sytuacją - napisał na swojej stronie Ryanair

Z kolei Wizz Air, który również podjął decyzję o przeniesieniu wszystkich operacji obsługiwanych z Portu Lotniczego w Modlinie opublikował na swoich stronach:

d275bxz

Linie lotnicze Wizz Air potwierdzają przedłużenie swojej tymczasowej działalności operacyjnej na warszawskim Lotnisku Chopina do północy 22 stycznia, oczekując dalszych szczegółów związanych z naprawą pasa startowego na Lotnisku w Modlinie. Odprawa na lotnisku będzie zwolniona od opłat, ale może wiązać się ze znacznym czasem spędzonym w kolejce do odprawy.

Jeszcze w grudniu 2012 roku wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego kazał zamknąć betonową część pasa startowego lotniska w Modlinie. Nie ma konkretnej daty, kiedy lotnisko zostanie otworzono, mówiono o 4 stycznia, potem o ósmym .* Wczoraj, 9 stycznia inspektor nadzoru budowlanego stwierdził, że nie wszystkie prace zostały wykonane*.

Już teraz wiadomo też, że wiosną cały pas startowy będzie skuty i położony od nowa.

Ważne: Informacje o rejsach dostępne są na stronie internetowej: modlinairport.pl oraz w punkcie Informacji Lotniskowej, pod numerem tel.: 22 346 43 60 i 22 346 43 61.

d275bxz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d275bxz