Trwa ładowanie...
d2c0llj

Wkrótce nocna próba generalna parady wojskowej. Mieszkańcy nie pośpią?

Zgodę na jej przeprowadzenie wydała już Prezydent Warszawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wkrótce nocna próba generalna parady wojskowej. Mieszkańcy nie pośpią?
d2c0llj

Próba z okazji zbliżającego się Święta Wojska Polskiego zostanie przeprowadzona w nocy z 11 na 12 sierpnia. Wezmą w niej udział specjalistyczne pojazdy wojskowe. Organizatorzy zaplanowali również użycie aparatury nagłaśniającej. Mieszkańcy jakich ulic muszą przygotować się na utrudnienia? Z pewnością głośniej niż zwykle będzie przy: Al. Ujazdowskich, pl.Trzech Krzyży, Książęcej, Ludnej, Solec oraz Czerniakowskiej.

To właśnie tam przewidziany jest przejazd kolumny pojazdów, który ma być ostatecznym przygotowaniem przed dniem 15 sierpnia. Prezydent Warszawy wydała zgodę pod jednym warunkiem. Próba ma się zakończyć najpóźniej o godz. 5.00 i dotyczy to także wszystkich prac przygotowawczych i organizacyjnych. Po tej godzinie organizatorzy nie mogą już używać sprzętu, który będzie wywoływał hałas i utrudnienia dla mieszkańców.

Przypomnijmy, że jak zawsze 15 sierpnia na ulicach Warszawy odbędzie się uroczysta defilada wojskowa, która przejdzie Al. Ujazdowskimi od godz. 12.00. Poza tym organizatorzy przygotowali m.in. Dzień Otwarty w Muzeum Wojska Polskiego oraz żołnierski festyn na PGE Stadionie Narodowym. Na gości czekać będzie: prezentacja pojazdów ROSOMAK i Leopard2A5, instruktaż saperski, przedstawienia artystyczne oraz pokaz wyszkolenia żołnierzy. Szczegóły wydarzenia dostępne są tutaj .

d2c0llj

Przeczytajcie też: Legia straciła pierwsze punkty w sezonie

d2c0llj

Podziel się opinią

Share
d2c0llj
d2c0llj