Trwa ładowanie...
holderName

Wkrótce Wszystkich Świętych. Wjazd w okolice cmentarza tylko z identyfikatorem

Trwa przyjmowanie wniosków o wydanie identyfikatorów uprawniających do wjazdu w okolice nekropolii. Zobacz, gdzie i do kiedy możesz złożyć potrzebne dokumenty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wkrótce Wszystkich Świętych. Wjazd w okolice cmentarza tylko z identyfikatorem
holderName

###Do dnia Wszystkich Świętych jeszcze ponad trzy tygodnie, jednak Zarząd Dróg Miejskich już pracuje nad tym, aby sprawnie zorganizować ruch i handel w rejonie cmentarzy.

Trwa przyjmowanie wniosków o wydanie identyfikatorów uprawniających do wjazdu w okolice nekropolii. O identyfikator mogą wnioskować osoby prowadzące handel w rejonie cmentarza oraz mieszkańcy, którym w związku ze zmianami w organizacji ruchu został zamknięty dojazd do domów.

Wnioski dotyczące wydania identyfikatorów są dostępne online i można składać je w budynku ZDM przy ul. Chmielnej 124 (wejście od ul. Żelaznej), w godzinach 7.30-15.30. Ważne: do wniosku należy dołączyć kserokopię decyzji na prowadzenie handlu (w przypadku mieszkańców należy potwierdzić zamieszkanie w danym miejscu).

holderName

Tak jak w ubiegłych latach w dniu Wszystkich Świętych oraz w dniach poprzedzających, rejony większych warszawskich cmentarzy objęte zostaną specjalną organizacją ruchu. W najbliższych tygodniach będziemy szczegółowo informować o zmianach w organizacji ruchu w okolicach nekropolii.

Źródło: ZDM

Przeczytajcie również: Warszawskie ZOO z nowymi mieszkankami. Przyjechały z Węgier

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName