Trwa ładowanie...

Włamali się i straszyli pistoletem gazowym

Próbowali w ten sposób zmusić do opuszczenia wynajmowanego przez pokrzywdzonego lokalu.

Share
Włamali się i straszyli pistoletem gazowym
d1onhvt

W ubiegłą sobotę policjanci otrzymali zgłoszenie o napadzie. Mężczyzna, który zadzwonił na policję opowiedział, że dwie kobiety i dwóch mężczyzn siłą wdarło się do wynajmowanego przez niego mieszkania, groziło mu bronią, szarpało i biło, żądając natychmiastowej wyprowadzki. Mężczyzna został zmuszony do spakowania swoich rzeczy i wyrzucony z mieszkania.

Funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia i zatrzymali przebywające na miejscu dwie kobiety i jednego mężczyznę. Czwarty sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Zniknął również pistolet, którym napastnicy grozili pokrzywdzonemu. Policjanci namierzyli mężczyznę, którego również zatrzymano. Pistolet gazowy odnaleziono podczas przeszukiwania posesji. Został w garażu w pojemnikach z kukurydzą .

54-letni Dariusz P., 46-letni Wojciech S., 64-letnia Ewa O. i 35-letnia Urszula O. usłyszeli zarzuty zmuszania do określonego zachowania. Dariusz P. poniesie też odpowiedzialność za nielegalne posiadanie broni. Urszula O. odpowie z pomoc w ukryciu pistoletu.

d1onhvt

Podziel się opinią

Share
d1onhvt
d1onhvt