Trwa ładowanie...
d4m3fpc

Włamywali się do mieszkań. Wpadli na telewizorze

Wyjątkowo pechowy dzień miało trzech mężczyzn, którzy nieśli telewizor przez Pragę Północ. Zainteresowali się nimi policjanci. Okazało się, że są poszukiwani. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włamywali się do mieszkań. Wpadli na telewizorze
(Agencja Gazeta, Fot: Karol Piętek)
d4m3fpc

Funkcjonariusze podczas służby w okolicach ulicy Targowej zwrócili uwagę na trzech mężczyzn. Postanowili ich zatrzymać i dowiedzieć się, skąd mają sprzęt.

Mając na uwadze w ostatnim czasie liczne włamania do mieszkań, z których na terenie Śródmieścia, Mokotowa czy Ursynowa ginęły telewizory. Policjanci bardzo szczegółowo rozpytali 19, 20 i 23-latka.

Mężczyźni nie umieli wytłumaczyć, skąd mają telewizor. Zostali przewiezieni na komendę. Tam szybko okazało się, że trzej zatrzymanych mają bezpośredni związek z tymi zdarzeniami. Śledczy przygotowali materiał dowodowy i doprowadzili mężczyzn do prokuratury.

d4m3fpc

23-letniemu Kamilowi K. oraz 19-letniemu Aleksandrowi J. przedstawiono zarzuty w czterech takich sprawach. Z kolei 20-letni Sebastian P. odpowie za dwie kradzieże z włamaniem, których dopuścił się razem z 19 i 23-latkiem.

Straty pokrzywdzonych wyniosły prawie 18 tysięcy złotych.

Sąd zastosował wobec podejrzanych tymczasowy areszt na 2 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

d4m3fpc

*Zobacz także: Tusk przed komisją śledczą: KNF ostrzegł Polaków przed inwestowaniem w Amber Gold” *

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d4m3fpc

Podziel się opinią

Share

d4m3fpc

d4m3fpc