Trwa ładowanie...

Włoscy kibole wszczęli bójkę przed warszawskim hotelem

W nocy zatrzymano łącznie 17 osób
Share
Włoscy kibole wszczęli bójkę przed warszawskim hotelem
d28qycn

Pseudokibice drużyny piłkarskiej Lazio Rzym awanturowali się w nocy przed jednym z warszawskich hoteli . Na miejsce przyjechało kilka radiowozów. Zatrzymano łącznie 17 osób. Przy zatrzymanych znaleziono niebezpieczne narzędzia. Teraz trwają ich przesłuchania - dowiadujemy się z rozgłośni radiowej RMF FM.

Czytaj również: Założ sobie pocztę kibica w domenie legia.com****

Kibice włoskiej drużyny do Warszawy przyjechali na mecz z warszawską Legią w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej. Polski klub stracił już szanse awansu do 1/16 finału, za to włoski zespół w przypadku zwycięstwa zapewni sobie wyjście z grupy. Początek spotkania dziś o godz. 19:00 na stadionie przy Łazienkowskiej.

d28qycn

Włosi w Warszawie, Polacy w Rzymie

Kilkunastu pseudokibiców Legii zatrzymano z kolei we wrześniu w Rzymie przed meczem z Lazio w piłkarskiej Lidze Europejskiej. Paru z nich narozrabiało w samolocie lecącym z Polski. Kibole wyrywali tam głośniki. Kilku kolejnych kiboli jadących na mecz samochodem zatrzymano na peryferiach stolicy Włoch. Podczas kontroli karabinierzy znaleźli w ich aucie kije, śrubokręty i inne narzędzia. Nie potrafili wytłumaczyć, do czego im służą. UEFA nałożyła wtedy na Legię Warszawa grzywnę w wysokości 100 tysięcy euro.

Czytaj również: Kibic Legii Warszawa: Ustawki cementują męską przyjaźń

d28qycn

Podziel się opinią

Share
d28qycn
d28qycn