Trwa ładowanie...

Woda zalała budowę metra!

Przejazd pod Wisłostradą zamknięty do odwołania. Problemy z dojazdami!

Woda zalała budowę metra!
drkqj3x

W związku z awarią na budowie drugiej linii metra tunel pod Wisłostradą będzie zamknięty do odwołania! Zamknięto również Most Świętokrzyski. Powiśle stoi w potężnym korku. Warszawskich kierowców czeka teraz prawdziwy komunikacyjny horror.

Dziś, ok 1.00 w nocy budujący II linię metra trafili na nieoznaczony na planach wodny ciek. Do budowanego tunelu wdarła się woda, która zalała część stacji! Natychmiast wstrzymano prace i ewakuowano robotników. Na szczęście - nikomu nic się nie stało. Teraz specjaliści sprawdzają, jakie szkody wyrządziła woda.__

Tymczasem powyżej, na Wisłostradzie stoi wielokilometrowy korek. Zatkane są też uliczki Powiśla. Z mostu Świętokrzyskiego auta kierowane są na most Poniatowskiego. Objazdami jadą też autobusy. Linie 185, 162 i 102 zostały skierowane na trasy objazdowe.

Autobusy linii 185, od dziś do odwołania, zostały skierowane w obu kierunkach na trasę objazdową ulicą Dobrą (tak jak linia 118). Na trasie objazdowej obowiązują wszystkie napotkane przystanki.

drkqj3x

Autobusy linii 162 w kierunku EC Siekierki zostały skierowane na trasę objazdową od mostu Świętokrzyskiego przez Wybrzeże Szczecińskie, most Poniatowskiego, Wioślarską, Ludną, Kruczkowskiego, zawrotkę za mostem Poniatowskiego i dalej stałą trasą. W kierunku pl. Hallera: Kruczkowskiego, Ludną, mostem Poniatowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim do własnej trasy.

Autobusy linii 102 w kierunku PKP Olszynka Grochowska jadą ulicami: Kruczkowskiego, Książęca, Nowy Świat, most Poniatowskiego do własnej trasy. W kierunku Centrum przez most Poniatowskiego i Nowy Świat do własnej trasy.

Linie 102 i 162 nie zatrzymują się na przystankach w zespołach Pomnik Syreny, Wybrzeże Szczecińskie, Topiel, PKP Powiśle, Książęca, Nowy Świat, most Poniatowskiego.

drkqj3x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drkqj3x