Wola: policja zatrzymała pseudokibica. Prowadził narkotykowy magazyn

Może mu grozić kara nawet do 12 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wola: policja zatrzymała pseudokibica. Prowadził narkotykowy magazyn

Stołeczni policjanci z wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców oraz kryminalni z Bemowa na terenie warszawskiej Woli zatrzymali Marcina C., pseudokibica jednego z warszawskich klubów sportowych. Mężczyzna prowadził narkotykowy magazyn, w którym znaleziono ponad 4 kilogramy marihuany oraz blisko 50 gramów kokainy.

Stołeczni policjanci od pewnego czasu przyglądali się działalności mężczyzny, który jak wynikało z ich informacji, jest pseudokibicem jednego z warszawskich klubów sportowych. Funkcjonariusze ustalili, że 27-latek może posiadać znaczną ilość narkotyków. Do ich ukrycia miał służyć magazyn w jednym w bloków na terenie Woli.

Podczas przeszukania magazynu policjanci znaleźli czarną torbę z czterema pakunkami oklejonymi taśmą. Wszystkie środki trafiły do badań, które nie pozostawiały złudzeń: okazało się, że jest w posiadaniu Marcina C. znajdowało się ponad 4 kilogramy marihuany oraz blisko 50 gramów kokainy.

Policjanci ustalili, że mężczyzna prawdopodobnie przeznaczył narkotyki do sprzedaży. Po zebraniu materiału w tej sprawie został doprowadzony do wolskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Może mu grozić kara nawet do 12 lat więzienia.

Źródło: policja.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

Przeczytajcie również: Protestowali przed Sejmem. Przesłucha ich prokuratura

 

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.