Trwa ładowanie...
d4m6kda

Wola: Ukradli kobiecie torebkę z 24 tys. zł

Podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Share
Wola: Ukradli kobiecie torebkę z 24 tys. zł
d4m6kda

Policjanci z wolskiej komendy zatrzymali 29-letniego Andrzeja K. podejrzanego o kradzież torebki z pieniędzmi w wysokości 24 tys. złotych. Kolejnego dnia wpadł jego wspólnik, 40-letni Tomasz S. Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży. Andrzej K. był już w przeszłości zatrzymywany przez policję.

Do zdarzenia doszło w lipcu. Łupem sprawców była torebka, w której znajdowało się 24 tys. złotych. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawcy obserwowali kobietę, która zbierała utarg z okolicznych sklepów. W pewnym momencie jeden z nich podbiegł do niej i wyrwał torebkę, w której znajdowały się pieniądze. Drugi ze sprawców czekał w pobliżu w aucie, którym następnie uciekli.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek jednego z mężczyzn. Policjanci analizowali zgromadzony materiał dowodowy w tej sprawie. Funkcjonariuszom udało się ustalić tożsamość sprawców. Pierwszy z nich to 29-letni Andrzej K. Mężczyzna został zatrzymany na ulicy, na terenie Żoliborza. Drugiego dnia zatrzymano jego wspólnika, 40-letniego Tomasza S. Obaj trafili do policyjnej celi.

d4m6kda

Funkcjonariusze przedstawili obu mężczyznom zarzuty kradzieży. Andrzej K. usłyszał zarzut w warunkach recydywy. Mężczyzna opuścił zakład karny w 2014 roku, gdzie przebywał 3,5 roku za różne przestępstwa. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Ranny, zakrwawiony krogulec i zaatakowana przez inne ptaki sowa. Interwencja Eko Patrolu

d4m6kda

Podziel się opinią

Share
d4m6kda
d4m6kda