Trwa ładowanie...
d3uk3zz
wola

Wola. Wystartowały "Wakacje w siodle" dla dzieci i młodzieży

Na Woli rozpoczęły się zajęcia "Wakacje w siodle". To kontynuacja oferty bezpłatnych zajęć zainicjowanej podczas ferii zimowych. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży z Woli, które pozostaną w domach podczas wakacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wola. Trwają "Wakacje w siodle"
Wola. Trwają "Wakacje w siodle" (Urząd m.st. Warszawa)
d3uk3zz

Od 3 do 28 sierpnia, w dni powszednie na terenie klubu jeździeckiego Legia Kozielska czeka na uczestników wiele atrakcji – poinformował Urząd Dzielnicy Wola.

Nieodpłatne zajęcia są kontynuacją akcji zainicjowanej podczas ferii zimowych. Duże zainteresowanie i pozytywne opinie uczestników oraz rodziców skłoniły władze dzielnicy do zorganizowania "Wakacji w siodle".

- "Wakacje w siodle" to oferta skierowana do dzieci i młodzieży z Woli. Tegoroczne wakacje z uwagi na pandemię są wyjątkowe i wiele rodzin ogranicza swoje plany wyjazdowe. Mam nadzieję, że wizyta na hipodromie przy ulicy Kozielskiej dostarczy uczestnikom zajęć wielu atrakcji, a może dla niektórych będzie początkiem przygody z jeździectwem. Sukces zimowych "Ferii w siodle" pozwala wierzyć, że będzie to udana inicjatywa – powiedział Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

d3uk3zz

Uczestnicy przede wszystkim wezmą udział w zajęciach rekreacyjnych w siodle. Dodatkowo dzieci i młodzież podczas spotkań będą pogłębiać wiedzę o historii i współczesności jeździectwa. Otrzymają wiele ciekawych informacji na temat koni oraz będą wykonywać prace plastyczne o tematyce jeździeckiej.

W dniach 3 - 28 sierpnia od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 13.00 na uczniów wolskich szkół czekają instruktorzy i trenerzy klubu jeździeckiego Legia Kozielska. Grupy mogą liczyć do 15 osób. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem 720 911 741 w godzinach 9-11 i 16-18.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3uk3zz

Podziel się opinią

Share
d3uk3zz
d3uk3zz