Trwa ładowanie...

Wola: zderzyły się trzy samochody. Ogromne korki zaczynają się na Bródnie

Jedna osoba została ranna.

Share
Wola: zderzyły się trzy samochody. Ogromne korki zaczynają się na Bródnie
dkq0jv9

Ogromne utrudnienia na trasie S8 i alei Prymasa Tysiąclecia. Na trasie w stronę Ochoty, przed Górczewską, zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba została ranna.

Jak donosi tvnwarszawa.pl, dwa fiaty i BMW zderzyły się na jezdni w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich. Na miejscu są trzy załogi policyjne i pogotowie.

Stołeczna policja podała informację, że jedna osoba została poszkodowana. - Pogotowie zabrało kierowcę fiata cinquocento do szpitala. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie kierujący drugim fiatem stracił panowanie nad kierownicą i wpadł w poślizg. W wyniku tego, zderzył się z dwoma innymi pojazdami - wyjaśnia tvnwarszawa.pl Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego policji. Dodaje, że kierowcy byli trzeźwi.

dkq0jv9

Korek zaczyna się na wysokości Ostródzkiej na Bródnie. Z kolei na moście Grota stoi jezdnia lokalna oraz tranzyt, podobnie jest na trasie Prymasa Tysiąclecia, gdzie korek sięga prawie do Górczewskiej. Znacznie lepiej wygląda sytuacja na trasie S8, która odblokowuje się za węzłem Prymasa Tysiąclecia.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

dkq0jv9

Podziel się opinią

Share
dkq0jv9
dkq0jv9