Trwa ładowanie...

Wolski sąd bada, czy nauczyciel szkoły muzycznej molestował małoletnią uczennicę

Jest to jedna z najpoważniejszych spraw dotyczących przestępstw seksualnych w stołecznych szkołach, jakie zgłoszono policji

Share
Wolski sąd bada, czy nauczyciel szkoły muzycznej molestował małoletnią uczennicę
d4mpdx9

Sytuacja miała miejsce 3 lata temu w szkole muzycznej przy ul. Tyszkiewicza na Woli . Tam własnie miało dość do molestowania seksualnego młodej uczennicy w wieku poniżej 15 lat przez jej nauczyciela - czytamy na stronie Dobraulica.pl.

Czytaj również: Marsz Szmat 2014

Sprawę rozpatruje sąd rejonowy na Woli. Sprawa jest w toku, a nauczyciel jest oskarżony o złamanie art. 200§1 kodeksu karnego, w związku z kilkoma innymi pokrewnymi artykułami (czynność seksualna w wyniku nadużycia zaufania lub związana z udzieleniem korzyści majątkowej lub osobistej).

d4mpdx9

W tym samym sądzie toczy się podobna sprawa. Dotyczy ona nowej szkoły podstawowej przy ul. Irzykowskiego na Bemowie . Tutaj właśnie doszło do molestowania seksualnego osoby małoletniej przez nauczyciela informatyki.

Według danych policji, do najpoważniejszego przestępstwa na tle seksualnym w warszawskich szkołach - w ciągu ostatnich trzech lat - doszło w liceum prywatnym na Pradze Północ, przy ul. Witkiewicza. Szkolny woźny zaprosił wieczorem na teren placówki kobietę, która później oskarżyła go o gwałt. Sprawa jest obecnie w sądzie.

d4mpdx9

Podziel się opinią

Share
d4mpdx9
d4mpdx9