Wolski sąd bada, czy nauczyciel szkoły muzycznej molestował małoletnią uczennicę

Jest to jedna z najpoważniejszych spraw dotyczących przestępstw seksualnych w stołecznych szkołach, jakie zgłoszono policji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wolski sąd bada, czy nauczyciel szkoły muzycznej molestował małoletnią uczennicę
WP

Sytuacja miała miejsce 3 lata temu w szkole muzycznej przy ul. Tyszkiewicza na Woli . Tam własnie miało dość do molestowania seksualnego młodej uczennicy w wieku poniżej 15 lat przez jej nauczyciela - czytamy na stronie Dobraulica.pl.

Czytaj również:  Marsz Szmat 2014

Sprawę rozpatruje sąd rejonowy na Woli. Sprawa jest w toku, a nauczyciel jest oskarżony o złamanie art. 200§1 kodeksu karnego, w związku z kilkoma innymi pokrewnymi artykułami (czynność seksualna w wyniku nadużycia zaufania lub związana z udzieleniem korzyści majątkowej lub osobistej).

WP

W tym samym sądzie toczy się podobna sprawa. Dotyczy ona nowej szkoły podstawowej przy ul. Irzykowskiego na Bemowie . Tutaj właśnie doszło do molestowania seksualnego osoby małoletniej przez nauczyciela informatyki

Według danych policji, do najpoważniejszego przestępstwa na tle seksualnym w warszawskich szkołach - w ciągu ostatnich trzech lat - doszło w liceum prywatnym na Pradze Północ, przy ul. Witkiewicza. Szkolny woźny zaprosił wieczorem na teren placówki kobietę, która później oskarżyła go o gwałt. Sprawa jest obecnie w sądzie.

Czytaj również:  Happening "One Billion Rising" w Warszawie [WIDEO]

Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP