Trwa ładowanie...

World Travel Show - międzynarodowe targi turystyczne w Warszawie

Artykuł sponsorowany.

World Travel Show - międzynarodowe targi turystyczne w Warszawie
d3mfqq5
d3mfqq5

Słyszysz hasło podróż i już jesteś gotowy do drogi? Interesują Cię wszystkie nowości związane z branżą turystyczną oraz nieszablonowe atrakcje? Z każdej wyprawy przywozisz mnóstwo zdjęć i dzielisz się nimi z przyjaciółmi? Idealnie! Spotkajmy się na World Travel Show 14-16 października, podczas największych targów branży turystycznej.

Mnóstwo atrakcji to mało powiedziane, Na World Travel Show każdy znajdzie coś dla siebie! Krajem patronackim targów są Seszele. Zaprezentuje się na nich 36 krajów z całego świata, w tym: Chiny, Meksyk, Indonezja, Filipiny, Peru oraz 15 regionów, między innymi: Saksonia, Żupania Zagrzebska, Peszt. Wydarzenie to daje możliwość i okazję do promocji polskich miast i gmin na arenie międzynarodowej. Na wielu stoiskach będzie można zapoznać się z lokalnymi produktami – napojami i potrawami. Ambasady poszczególnych krajów przygotowały wiele ciekawych wydarzeń, w tym między innymi pokazy kuchni regionalnych. To tylko zachęta, aby lepiej poznać dany region, jego kulturę i historię. Marzy Ci się wyprawa w nieznane? Wstąp do Salonu Travel, gdzie będzie można znaleźć szereg informacji o bazie hotelowej oraz oferty biur podróży czy przewoźników.

Zlot Kamperów

Zamiast hotelu wybierasz nocleg w camperze lub przyczepie campingowej i jesteś ciekawy jakie nowości pojawiły się na rynku? Podczas Zlotu Kamperów będzie możliwość sprawdzenia jak naprawdę wygląda życie w podróży oraz porozmawiać z wielbicielami takiej formy wypoczynku. Zajrzyj do Salonu Kamper. Obejrzyj najnowocześniejsze wyposażenie campingowe oraz akcesoria podróżnicze. Zakup nowe przewodniki i mapy ze specjalnymi trasami widokowymi. Na koniec poznaj najlepsze pola campingowe na całym świecie i porozmawiaj z prawdziwymi kamperowcami!

Mateusz Kusznierewicz poprowadzi Galę Jachty 2016

Dla tych, którzy preferują spędzać wolny czas na wodzie, polecamy Warszawski Salon Jachtowy. Tam wystawcy zaprezentują nowatorskie rozwiązania i pokażą ofertę szkółek żeglarskich. Obejrzyj najnowsze jachty, łodzie, skutery oraz sprzęt, przy radosnej muzyce szant. Wieczór zakończymy prestiżową Galą Jachty 2016, którą poprowadzi, dwukrotny medalista olimpijski, Mateusz Kusznierewicz wręczając Championy Jachtingu. Wędkarstwo, myślistwo, łowiectwo to hasła charakteryzujące strefę, do której trzeba wstąpić - Salon Hunting & Fishing.

d3mfqq5

14 października podczas targów World Travel Show odbędzie się uroczysta gala z udziałem zwycięzców 6. edycji plebiscytu „7 Nowych Cudów Polski”, organizowanego przez National Geographic. Nagrody wręczy Martyna wojciechowska. Mecenasami plebiscytu „7 Nowych Cudów Polski” jest Ptak Warsaw Expo.

Weekend atrakcji dla całej rodziny

Targi World Travel Show to weekend wypełniony atrakcjami dla samodzielnych podróżników, ale także rodzin z dziećmi. To wspaniała okazja także do zaplanowania wycieczek grupowych dla firm oraz nawiązania współpracy z wystawcami. Targom będą towarzyszyły pokazy dodatkowe, warsztaty, konkursy, a także pogadanki ze znanymi podróżnikami. Goście będą mieli okazję obejrzeć wystawy fotograficzne niepublikowanych zdjęć Ryszarda Kapuścińskiego, fotografie Marcina Kydryńskiego z podróży do Afryki oraz zdjęcia Aleksandra Doby z samotnej wyprawy przez Atlantyk. Podczas prezentacji Aleksandra Doby będzie można dowiedzieć się, z jakim kolejnym podróżniczym wyzwaniem przyjdzie mu się zmierzyć. Z uczestnikami targów spotka się też osobiście Marek Kamiński. Podczas imprezy zostanie zaprezentowany jego najnowszy film „Pielgrzym”, po nim odbędzie się godzinne spotkanie z publicznością.

Porady dla podróżników

To nie koniec emocji. Targi World Travel Show odwiedzą także podróżnicy i odkrywcy zaprzyjaźnieni z wydawnictwem „Kontynenty”. Podzielą się oni niesamowitymi historiami i praktycznymi poradami.

Zainspirowany opowieściami już planujesz podróż życia? Dowiedz się od profesjonalistów, jak zrobić dobre zdjęcia z wyprawy! Warsztaty Fotograficzne z marką Olympus stworzą możliwość przetestowania najnowszego sprzętu oraz dopytania się o technikę znanych fotoreporterów. Warto zapytać także o technikę robienia zdjęć pod wodą!

d3mfqq5

Patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki

W trakcie World Travel Show odbędzie się I Polski Kongres Pilotażu i Przewodnictwa, który został objęty patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. W czasie kongresu piloci i przewodnicy wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez trenerów akredytowanych przez Światową Federację Stowarzyszeń Przewodników Turystycznych. Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się oficjalne spotkanie przedstawicieli World i European Federation of Tourist Guide Associations z polskimi pilotami i przewodnikami turystycznymi.

Głównym partnerem merytorycznym wydarzenia jest National Geographic – legendarny magazyn podróżniczy. Wszystkim chętnym organizatorzy zapewniają bezpłatny dojazd na targi z centrum Warszawy, szczegóły na www.worldtravelshow.pl

Ptak Warsaw Expo

Spotkajmy się w Ptak Warsaw Expo, międzynarodowym centrum targowo – kongresowym, w Europie Środkowej, jedynym miejscu, które jest w stanie sprostać oczekiwaniom branży. 500 tys. m kw. powierzchni zewnętrznej, 143 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej i 15 tys. miejsc parkingowych, a wszystko 15 minut od ścisłego centrum Warszawy i 10 minut od Międzynarodowego Portu Lotniczego.

d3mfqq5

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na www.worldtravelshow.pl

Zapraszamy!

d3mfqq5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mfqq5