Trwa ładowanie...

Worst Warsaw Derby Team szuka zawodniczek i sędziów!

Czy jesteś wystarczająco zła, aby stać się częścią tej drużyny?

Share
Worst Warsaw Derby Team szuka zawodniczek i sędziów!
dld98qb

Złe dziewczyny wiedzą, jak się dobrze bawić. Drużyna sportowa Worst Warsaw Derby Team ogłasza rekrutację i zaprasza na treningi wszystkie panie, które nie boją się siniaków, a lubią sporty ekstremalne.

Roller derby, o które chodzi to połączenie wrestlingu, futbolu amerykańskiego i jazdy na wrotkach. W Ameryce nawet najmniejsze miasteczko ma przynajmniej dwie drużyny roller derby. Drużyny Roller Derby w całej Polsce wyrastają jak grzyby po deszczu, również w stolicy.* *

dld98qb

Każda z pań, która zdecyduje się przyjść na trening , będzie miała okazję, aby nauczyć się zasady gry w Roller Derby, tego jak przełamać strach przed upadkiem, a także... jak wyjechać komuś z bara. Otrzymać będzie można możliwość współpracy 2 razy w tygodniu z trenerem Karolem Gajdzińskim oraz z zaproszonymi gośćmi, do tego wsparcie i towarzystwo do wspólnej jazdy na wrotach poza treningami.

Treningi rekrutacyjne odbędą się 15 i 17 lipca 2014 r. w klubie Progresja (Fort Wola 22). Na miejscu będzie kilka dodatkowych par wrotek do spróbowania, ale jeśli macie wrotki/rolki + ochraniacze, to weźcie je ze sobą.

- wtorek 15/07 19.00 w Progresji na MainStage
- czwartek 17/07 19.00 w Progresji na MainStage

dld98qb

Kobieca drużyna roller derby ma tym razem również propozycję dla panów:jeśli jesteś facetem, to możesz jeździć/uczyć się z dziewczynami w charakterze sędziego. Przyjdź na trening rekrytacyjny i dowiedz sie więcej!

* Roller derby to drużynowy sport wrotkarski, rozgrywany na owalnym torze.* Każda drużyna ma czternaście zawodniczek, spośród których tylko pięć jest wybieranych do danego wyścigu trwającego dwie minuty. Jedna z zawodniczek zdobywa dla swojej drużyny punkty poprzez wyprzedzanie przeciwników, pozostałe dziewczyny są obrońcami. Ich zadanie polega na powstrzymaniu przeciwnego ścigacza lub pomocy swojemu ścigaczowi.

dld98qb

Podziel się opinią

Share
dld98qb
dld98qb