Trwa ładowanie...

Worst Warsaw Derby Team szuka zawodniczek i sędziów!

Czy jesteś wystarczająco zła, aby stać się częścią tej drużyny?

Share
Worst Warsaw Derby Team szuka zawodniczek i sędziów!
d3ztxz6

Złe dziewczyny wiedzą, jak się dobrze bawić. Drużyna sportowa Worst Warsaw Derby Team ogłasza rekrutację i zaprasza na treningi wszystkie panie, które nie boją się siniaków, a lubią sporty ekstremalne.

Roller derby, o które chodzi to połączenie wrestlingu, futbolu amerykańskiego i jazdy na wrotkach. W Ameryce nawet najmniejsze miasteczko ma przynajmniej dwie drużyny roller derby. Drużyny Roller Derby w całej Polsce wyrastają jak grzyby po deszczu, również w stolicy.* *

d3ztxz6

Każda z pań, która zdecyduje się przyjść na trening , będzie miała okazję, aby nauczyć się zasady gry w Roller Derby, tego jak przełamać strach przed upadkiem, a także... jak wyjechać komuś z bara. Otrzymać będzie można możliwość współpracy 2 razy w tygodniu z trenerem Karolem Gajdzińskim oraz z zaproszonymi gośćmi, do tego wsparcie i towarzystwo do wspólnej jazdy na wrotach poza treningami.

Treningi rekrutacyjne odbędą się 15 i 17 lipca 2014 r. w klubie Progresja (Fort Wola 22). Na miejscu będzie kilka dodatkowych par wrotek do spróbowania, ale jeśli macie wrotki/rolki + ochraniacze, to weźcie je ze sobą.

- wtorek 15/07 19.00 w Progresji na MainStage
- czwartek 17/07 19.00 w Progresji na MainStage

d3ztxz6

Kobieca drużyna roller derby ma tym razem również propozycję dla panów:jeśli jesteś facetem, to możesz jeździć/uczyć się z dziewczynami w charakterze sędziego. Przyjdź na trening rekrytacyjny i dowiedz sie więcej!

* Roller derby to drużynowy sport wrotkarski, rozgrywany na owalnym torze.* Każda drużyna ma czternaście zawodniczek, spośród których tylko pięć jest wybieranych do danego wyścigu trwającego dwie minuty. Jedna z zawodniczek zdobywa dla swojej drużyny punkty poprzez wyprzedzanie przeciwników, pozostałe dziewczyny są obrońcami. Ich zadanie polega na powstrzymaniu przeciwnego ścigacza lub pomocy swojemu ścigaczowi.

d3ztxz6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ztxz6