Trwa ładowanie...

Wpadł gangster poszukiwany za rozboje i handel narkotykami

Grzegorz G. nie stawiał oporu. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki [WIDEO]

Wpadł gangster poszukiwany za rozboje i handel narkotykami
dvy9vtg
dvy9vtg

Poszukiwanego dwoma listami gończymi do odbycia kary łącznie 11 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności zatrzymali właśnie stołeczni kryminalni. - Mężczyzna od ponad dwóch lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Policjanci przez dłuższy czas ustalali miejsce pobytu 40-letniego Grzegorza G. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi wystawionymi przez praskie prokuratury. - W jednym przypadku poszukiwany miał trafić do zakładu karnego z 5-letnim wyrokiem za rozbój. Drugi wyrok to 6 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za handel narkotykami - informują policjancji i dodają, że Grzegorz G. był również poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu w związku z podejrzeniem o popełnienie kolejnego rozboju.

Stołeczni kryminalni ustalili, że Grzegorz G. może przebywać w podwarszawskich Ząbkach. Podjęli więc obserwacje mieszkania w jednym z bloków przy ul. Andersena. Kiedy potwierdzili, że mężczyzna tam przebywa wkroczyli do lokalu.

Grzegorz G. nie stawiał oporu. Policjanci zatrzymali gangstera, przy okazji przeszukali mieszkanie. Znaleźli 4 zawiniątka z heroiną oraz torebkę kokainy. Wartość samej tylko kokainy to ponad 8 tys. zł.

dvy9vtg

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po przedstawieniu zarzutów dotyczących posiadania narkotyków trafi do zakładu karnego. Grzegorz G. jest dobrze znany Policji – nie tyko polskiej. Był wielokrotnie notowany za różne przestępstwa: rozboje, przestępczość narkotykową oraz oszustwa. Zobaczcie wideo z zatrzymania.

dvy9vtg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvy9vtg