Wprowadzili na rynek 1,3 tony amfetaminy. CBŚP rozbiła narkotykowy gang

Zobaczcie akcję agentów [WIDEO]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wprowadzili na rynek 1,3 tony amfetaminy. CBŚP rozbiła narkotykowy gang

Mazowsze. Zarzuty związane z udziałem w grupie przestępczej i handlem narkotykami oraz osobno zarzuty za kierowanie organizacją przestępczą usłyszało 5 osób zatrzymanych przez policjantów CBŚP.

Zorganizowana grupa przestępcza działała od 2007 na terenie województwa mazowieckiego. W tym czasie, gangsterzy wprowadzili na rynek ponad 1,3 tony amfetaminy i prawie 300 kg marihuany.

Akcję przygotowano bardzo starannie. **Agenci CBŚP** w tym samym czasie wkroczyli do kilku mieszkań w różnych miastach województwa mazowieckiego. Wcześniej, wiedząc, że jeden z podejrzanych może posiadać broń i jest agresywny, funkcjonariusze poprosili o pomoc antyterrorystów. Ci sprawnie zatrzymali 41-letniego Mariusza M. - Ten mężczyzna to jeden z liderów grupy - podkreślają policjanci. W sumie zatrzymano 5 osób. Wszyscy zostali tymczasowo aresztowani. Zabezpieczono też 100 tys. złotych należących do gangsterów.

Prokurator Lubelskiego Wydziału do Zwalczania Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Lublinie, nadzorujący to postępowanie przedstawił zatrzymanym zarzuty związane z udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej i **handlem narkotykami** . Dwóch liderów usłyszało dodatkowo zarzuty związane z kierowaniem gangiem.

Za te przestępstwa grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też:  Ratusz zadba o bezpieczeństwo pieszych. "Walka toczy się o ludzkie życie"

Podziel się
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.