Trwa ładowanie...
d16mwcy

Wraca Nocny Market! Już w ten weekend

Warszawiacy stracili nadzieję na powrót Nocnego Marketu. Jednak organizatorzy niespodziewanie poinformowali, że znowu wracają i to znowu na Dworzec Główny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nocny Market znowu na Dworcu Głównym
Nocny Market znowu na Dworcu Głównym (Agencja Gazeta, Fot: Franciszek Mazur)
d16mwcy

Już po raz pierwszy w tym sezonie impreza odbędzie się w piątek o godzinie 17:00 i potrwa przez cały sezon letni. Organizatorzy na facebookowym wydarzeniu Nocny Market Wielki Powrót na Głównym piszą, że wracają na ukochane perony przy Towarowej 3, do tradycji weekendowych kolacji pod gwiazdami oraz z armią mistrzów street foodu.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Natomiast niecały miesiąc temu organizatorzy Nocnego Marketu poinformowali, że w tym sezonie nie otworzą działaności. - Przepraszamy, że milczeliśmy tyle miesięcy, ale przez cały czas przyszłość Marketu nie była przesądzona. Pracowaliśmy dzień i noc, główkowaliśmy, odbyliśmy dziesiątki spotkań, by do Was wrócić. Poruszyliśmy niebo i ziemię, by pozostać na Głównym, przeszukaliśmy całą Warszawę pod kątem nowej lokalizacji. Niestety na chwilę obecną nie jest to możliwe - pewne decyzje i kwestie formalne nie są od nas po prostu zależne - napisali na Facebooku.

d16mwcy

Imprezy będą w każdy piątek i sobotę od godziny 17:00 do 1:00. W Niedziele od godziny 16:00 do 23:00. Natomiast od 31 maja Nocny Market będzie także w czwartek od godziny 17:00 do 00:00.

Zobacz także: Żakowski drwi z Kuchcińskiego. "To dobry marszałek, ale dla PiS"

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Przeczytaj też: Pałac Kultury znów będzie lśnił. Czeka go czyszczenie

d16mwcy

Podziel się opinią

Share
d16mwcy
d16mwcy