Trwa ładowanie...
d3enb64

Wraca problem źle zaparkowanych aut przy ZOO

Kierowcy parkują na chodnikach, trawnikach a nawet na pasach dla pieszych!
Share
Wraca problem źle zaparkowanych aut przy ZOO
d3enb64

W okresie wiosennym znów wraca problem nieprawidłowo zaparkowanych samochodów w okolicach ZOO. W maju w rejon Miejskiego Ogrodu Zoologicznego skierowano dodatkowe patrole.

Egzekwowanie przestrzegania przez kierowców przepisów Prawa o ruchu drogowym ma na celu przede wszystkim wyeliminowanie uciążliwości wynikających z zastawiania chodników przez nieprawidłowo zaparkowane samochody - to podstawowe założenia prowadzonych przez strazników miejskich działań akcyjnych "ZOO".

Ci kierowcy, którzy ignorowali przepisy i pozostawiali swoje samochody w miejscach niedozwolonych, musieli liczyć się z konsekwencjami. W ciągu jednego miesiąca strażnicy pouczyli 12 kierowców, wystawili 11 mandatów karnych; wszczęto też 42 procedury nałożenia mandatów karnych zaocznych, odholowano 40 nieprawidłowo zaparkowanych aut.

d3enb64

*Działania akcyjne potrwają do końca sierpnia. *

d3enb64

Podziel się opinią

Share
d3enb64
d3enb64