Trwa ładowanie...
ycipk-1hndqo

Wraca sprawa kobiety oblanej kwasem w windzie. Zatrzymano trzy osoby

Sprawa dotyczy wydarzeń z 2014 r., do których doszło na warszawskiej Pradze. Prokuratorzy ustalili, że zatrzymani nie działali przypadkiem. Jeden z nich wynajął gangstera, który miał grozić sąsiadce i uniemożliwić jej złożenie zeznań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zatrzymała trzy osoby w sprawie
Policja zatrzymała trzy osoby w sprawie (Policja)
ycipk-1hndqo

Poszkodowana kobieta miała 75 lat. W jednym z budynków zaatakował ją nieznany sprawca. Kobieta miała poparzoną twarz i w ciężkim stanie trafiła pod opiekę lekarzy. Po kilku tygodniach zmarła. Mieszkańcy uważają, że ofiara mogła zostać z kimś pomylona. Sąsiadka, która jej pomagała miała poparzone ręce.

Jak podaje rmf24.pl w śledztwie nastąpił przełom. Zatrzymano trzy osoby, które jeszcze w czwartek mają usłyszeć zarzuty w sprawie. Prokuratorzy ustalili, że atak nie był przypadkiem. Chodziło o zablokowanie procesu, którego 75-latka była świadkiem. Jeden z oskarżonych wynajął gangstera, który miał uniemożliwić kobiecie złożenie zeznań.

ycipk-1hndqo

Początkowo policji nie udało się zatrzymać sprawcy. Niewiele wniósł też monitoring, który zarejestrował moment ataku. Zatrzymano skonfliktowanego z kobietą mężczyznę, ale nie natrafiono na żadne ślady, które łączyły go z napadem.

Zobacz także: Łapią za klamki i okradają. Złodzieje wykorzystują ferie

Źródło: rmf24.pl

ycipk-1hndqo

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1hndqo

ycipk-1hndqo
ycipk-1hndqo