Trwa ładowanie...

Wrócili do domu i zastali włamywacza

Właściciel mieszkania postanowił sam go zatrzymać

Wrócili do domu i zastali włamywacza
d2moqip
d2moqip

Tego spotkania z pewnością nie mieli w planach właściciele mieszkania przy ulicy Marymonckiej. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się również włamywacz, który liczył na późniejszy powrót właścicieli. Tymczasem para przybyła do domu już około 22:00 i zaraz po wejściu młodzi ludzie zorientowali się, że ktoś jeszcze jest w ich domu.

Szybko nakryli włamywacza, a ponieważ właściciel do najsłabszych nie należy, postanowił osobiście przekazać nieproszonego gościa odpowiednim służbom. Włamywacz (co możemy zobaczyć na zdjęciu) osiłkiem nie jest, więc po krótkiej i nieudanej dla włamywacza szarpaninie doszło do zatrzymania. Partnerka właściciela domu wezwała tymczasem funkcjonariuszy , którzy - jak informuje Komenda Stołeczna Policji - przyjechali błyskawicznie .

Sławomir K. został zatrzymany, a plecak, który miał przy sobie zabezpieczony. W plecaku mundurowi ujawnili część rzeczy należących do właścicieli. W sumie naraził właścicieli na straty sięgające ponad 8000 złotych.

d2moqip

47-latek już został przesłuchany. Mężczyzna usłyszał zarzuty za kradzież z włamaniem. Do tego w warunkach recydywy, bowiem niedawno opuścił zakład karny. Wczoraj sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy. Grozić mu może kara do 15 lat pozbawienia wolności.

d2moqip
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2moqip