Trwa ładowanie...
d3l3bth

Wrócili do domu i zastali włamywacza

Właściciel mieszkania postanowił sam go zatrzymać
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrócili do domu i zastali włamywacza
d3l3bth

Tego spotkania z pewnością nie mieli w planach właściciele mieszkania przy ulicy Marymonckiej. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się również włamywacz, który liczył na późniejszy powrót właścicieli. Tymczasem para przybyła do domu już około 22:00 i zaraz po wejściu młodzi ludzie zorientowali się, że ktoś jeszcze jest w ich domu.

Szybko nakryli włamywacza, a ponieważ właściciel do najsłabszych nie należy, postanowił osobiście przekazać nieproszonego gościa odpowiednim służbom. Włamywacz (co możemy zobaczyć na zdjęciu) osiłkiem nie jest, więc po krótkiej i nieudanej dla włamywacza szarpaninie doszło do zatrzymania. Partnerka właściciela domu wezwała tymczasem funkcjonariuszy , którzy - jak informuje Komenda Stołeczna Policji - przyjechali błyskawicznie .

Sławomir K. został zatrzymany, a plecak, który miał przy sobie zabezpieczony. W plecaku mundurowi ujawnili część rzeczy należących do właścicieli. W sumie naraził właścicieli na straty sięgające ponad 8000 złotych.

d3l3bth

47-latek już został przesłuchany. Mężczyzna usłyszał zarzuty za kradzież z włamaniem. Do tego w warunkach recydywy, bowiem niedawno opuścił zakład karny. Wczoraj sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy. Grozić mu może kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: ZDM odwołuje rezerwacje w hotelu MDM. "Szmaty nie dla naszych gości"

d3l3bth

Podziel się opinią

Share
d3l3bth
d3l3bth