Trwa ładowanie...

Wspólny bilet zostanie prawie wszędzie

Sprawdź, gdzie od kwietnia nie pojedziesz na bilecie ZTM

Share
Wspólny bilet zostanie prawie wszędzie
d3nv1t9

Pasażerowie z większości gmin objętych do tej pory Wspólnym Biletem ZTM-KM-WKD będą mogli również po 1 kwietnia korzystać z tej wygodnej opcji. Takiej możliwości nie będą mieli jedynie pasażerowie z gminy Jabłonna. W dalszym ciągu niepewny jest los Wspólnego Biletu na terenie powiatu wołomińskiego.

Po 1 kwietnia bilety ZTM – na obecnie obowiązujących zasadach, czyli od dobowego „wzwyż” – będą honorowane w pociągach Kolei Mazowieckich dojeżdżających do Warszawy z:

Sulejówka Miłosny (gm. Sulejówek), *Śródborowa (Otwock), Zalesia Górnego (gm. Piaseczno), *Pruszkowa, *Płochocina (gm. Ożarów Mazowiecki), *Legionowa (przystanki: Legionowo i Legionowo Piaski). **Decyzję w sprawie obowiązywania Wspólnego Biletu do przystanku Legionowo Przystanek władze miasta mają podjąć w poniedziałek.

W wyniku decyzji władz gminy Jabłonna bilety ZTM nie będą honorowane w pociągach KM na odcinku Chotomów – Legionowo Przystanek lub – po podjęciu takiej decyzji przez władze Legionowa – na odcinku Chotomów – Legionowo.

d3nv1t9

W dalszym ciągu ważą się losy Wspólnego Biletu na terenie powiatu wołomińskiego.

Ze wstępnych deklaracji władz gminy Michałowice wynika, że Wspólny Bilet zostanie także utrzymany w pociągach WKD na odcinku Warszawa Śródmieście – Opacz.

Osoby podróżujące do tej pory pociągami KM z Chotomowa (gm. Jabłonna), którzy mają wykupione i ważne bilety długookresowe ZTM będą je mogli zwrócić w każdym Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM bez potrącania opłaty manipulacyjnej.

d3nv1t9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nv1t9
d3nv1t9