ycipk-1ms4y5

Wtorki „dniem zabawek” w warszawskim ZOO

Akcja zbierania zabawek dla zwierzaków z Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie przerosła najśmielsze oczekiwania opiekunów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wtorki „dniem zabawek” w warszawskim ZOO
ycipk-1ms4y5

Od 14 czerwca, każdy wtorek będzie „dniem zabawek” w warszawskim zoo. Goście ogrodu będą mogli obserwować zwierzaki podczas wręczania im niespodzianek i zabawek, które zostały im podarowane przez ludzi i firmy z całego kraju.

Akcja zbierania zabawek dla zwierzaków z Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie (ul. Ratuszowa 1/3) przerosła najśmielsze oczekiwania opiekunów. Ogród otrzymał mnóstwo darów, w tym: torebki od kobiet z całej Polski, pluszaki od przedszkolaków z każdego niemal województwa, koce z Hotelu Hilton, przyprawy ziołowe od sieci sklepów spożywczych, beczki z firmy Brenntag, pachołki i słupki z pogotowia drogowego, boje z yacht clubu, piłeczki tenisowe od klubu tenisowego, worki jutowe od jednej z palarni kaw i wiele innych przedmiotów, które są wspaniałymi zabawkami dla podopiecznych warszawskiego zoo.

W podziękowaniu, zoo co wtorek zorganizuje pokazowe obdarowywanie zwierzaków zabawkami, w czasie którego opiekun zwierząt przez 20 minut będzie odpowiadał na wszystkie pytania gości, dotyczące obserwowanych zwierząt.

ycipk-1ms4y5

Szczegółowe informacje, który zwierzak i o której godzinie będzie obdarowywany, ukazywać się będą w poniedziałki na fanpage'u ogrodu zoologicznego na Facebooku.

W najbliższy wtorek, 14 czerwca, bawić się będą lwy i tygrysy (godzina 12.00) oraz pawiany (godzina 13.00).

Przeczytaj też: Konferencja "Graphene Week" w Warszawie. "Dołączyliśmy do elitarnego klubu państw najbardziej zaawansowanych technologicznie"

Podziel się
ycipk-1ms4y5
Podziel się
Podziel się
ycipk-1ms4y5
ycipk-1ms4y5
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ms4y5