Trwa ładowanie...

Wtorki i środy w Powszechnym za 50%

Ruszyła akcja "Powszechny wtorek, bardzo powszechna środa"

Wtorki i środy w Powszechnym za 50%
d148xyc
d148xyc

We wtorki i środy w Teatrze Powszechnym studenci zapłacą za bilet 25 złotych czyli 50% ceny normalnego biletu. W tej dobrej cenie będzie można obejrzeć najpopularniejsze spektakle Teatru Powszechnego.

Dobór repertuaru został przygotowany specjalnie dla studentów. Będzie można znaleźć w nim zarówno warszawskie klimaty Tyrmanda („Zły”), spektakle z muzyką na żywo wg. poezji Świetlickiego – coś dla miłośników życia klubowego („Czynny do odwołania”), jak i wielokrotnie nagradzany spektakl Piotra Cieplaka, jednego z najlepszych polskich reżyserów teatralnych („Nieskończona historia”). Nie zabraknie również klasyki poezji w oparciu o Wisławę Szymborską („…jesteś piękne – mówię życiu.”)__

Jeszcze w styczniu zobaczymy:
15 i 16 stycznia, g. 19.30 – „Faza delta” – GRUDNIOWA PREMIERA !
16 stycznia, g. 19.00 – „Nieskończona historia”
19 i 30 stycznia, g. 19.30 – …”jesteś piękne – mówię życiu”…

d148xyc

Projekt skierowany jest do studentów. Przy zakupie biletów w Kasie Teatru należy okazać dokument uprawniający do zniżki. Oferta dotyczy spektakli prezentowanych w Teatrze Powszechnym we wtorki i środy, z wyłączeniem przedstawień premierowych, gościnnych i specjalnych. Promocyjna cena akcji "Powszechny wtorek, bardzo powszechna środa" będzie obowiązywać do odwołania.

d148xyc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d148xyc