Trwa ładowanie...
d16ifb3

Wujek Samo Zło wystartuje w wyborach samorządowych. Poprze go Jan Śpiewak

Maciej Gnatowski, znany jako Wujek Samo Zło ogłosił w piątek, że wystartuje w wyborach do rady dzielnicy Wola. Jan Śpiewak poprze jego kandydaturę. - Chcemy, żeby takie osoby reprezentowały interesy mieszkańców - przekonywał kandydat na prezydenta Warszawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wujek Samo Zło
Wujek Samo Zło (East News, Fot: Grzegorz Banaszak)
d16ifb3

Raper podczas konferencji tłumaczył, że urodził się na Woli, mieszka na Woli i widzi, jakie ta dzielnica ma problemy. - Wielką plagą są dopalacze, w tym urzędzie chyba nie zdają sobie sprawy jak daleko sprawy zaszły. Ważna sprawa to starsi mieszkańcy, muszą pokonywać siedem pięter schodów bez windy. Na Woli nie ma żłobków, potrzebujemy ich - stwierdził

- Bardzo się cieszę, że takie postacie jak Wujek Samo Zło dołączają do naszego komitetu. Wybory samorządowe, to nie tylko wyścigi o prezydenturę, to jest też rada dzielnicy i w radzie dzielnicy potrzebujemy ludzi, którzy kochają Warszawę, znają swoje okolice, dzielnice i pracują na rzecz lokalnych społeczności - tłumaczył podczas konferencji Śpiewak.

d16ifb3

Przekonywał, że Wujek jest taką osobą, która pracuje z młodzieżą od lat, poświęca się dla ludzi i kocha Wolę. - Chcemy, żeby takie osoby reprezentowały interesy mieszkańców. Bardzo się cieszę z tego powodu, bo ja również wychowałem się na hip-hopie, rapie i jestem niesłychanie dumny, że takie osoby, legendy polskiego rapu dołączają do Komitetu Wygra Warszawa - podsumował kandydat na prezydenta stolicy, Jan Śpiewak.

    East News
(East News, Fot: Jan Bielecki)

Wujek Samo Zło urodził się w 1974 roku. Polski raper, konferansjer i prezenter telewizyjny, znany z występów w duecie z Tomaszem "CNE" Kleyffem. Współtworzył także formacje Gib Gibon Skład i Baku Baku Skład.

Maciej Gnatowski ponadto współpracował z Slums Attack, Kaliber 44, Paresłów, Waco, DJ 600V, Sistars, Abradab, Transmisja, DonGURALesko, Matheo, Tede, DJ Decks, Numer Raz, Proceente oraz DJ Haem.

d16ifb3

W 2011 roku wygrał Wielką Bitwę Warszawską. Jako konferansjer prowadził m.in. Hip-hop Night Battle i Rap History Warsaw.

    East News
(East News, Fot: Adam Jankowski)

Zobacz także: Trzaskowski kontra Jaki. Andrzej Halicki komentuje najnowszy sondażakiego

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d16ifb3

Podziel się opinią

Share
d16ifb3
d16ifb3