Trwa ładowanie...

Wybory Miss Polski na Wózku. Finałowa Gala w sobotę

W tym roku głosowanie na Miss trwało miesiąc. W trakcie Gali Finałowej zaprezentuje się najpiękniejsza dwunastka.

Wybory Miss Polski na Wózku. Finałowa Gala w sobotę
d1k1d4r
d1k1d4r

W najbliższą sobotę o godzinie 20.00 zapraszamy mieszkańców do Amfiteatru Bemowo (ul. Raginisa 1) na Galę Finałową Miss Polski na Wózku. To już trzecia edycja wyjątkowego przedsięwzięcia, mającego na celu zmianę wizerunku osób z niepełnosprawnością.

– Cieszymy się, że w tym roku zostaliśmy współorganizatorami tego wydarzenia. Warszawa każdego roku podejmuje działania zmierzające do likwidacji różnego typu barier, jak również prowadzi m.in. działania na rzecz promowania różnorodności, równości, równouprawnienia, równości szans i powszechnego uczestnictwa w życiu publicznym, kulturalnym, społecznym i gospodarczym. Chcemy i robimy wszystko aby stolica była miastem otwartym, dostępnym i przyjaznym dla wszystkich – mówi Karolina Malczyk, Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. równego traktowania.

W tym roku głosowanie na Miss trwało miesiąc. W trakcie Gali Finałowej zaprezentuje się najpiękniejsza dwunastka - dziesięć finalistek wybranych poprzez głosowanie internautów oraz dwie wybrane w ramach tzw. dzikiej karty przyznanej przez jury.

Finalistki przyjechały już do stolicy, gdzie spędzą parę dni na warsztatach. Wzięły udział w sesji fotograficznej, z której zdjęcia zostaną opublikowane w kalendarzu Miss Polski na Wózku 2015. Przed nimi spotkania z fryzjerem, stylistą, metamorfozy, rozmowy z coachem i wiele innych atrakcji, które pozwolą się jak najlepiej przygotować do uroczystej Gali.

d1k1d4r

W tym roku wydarzenie umili występ Artura Chamskiego, piosenkarza i aktora związanego z Teatrem Buffo, Marka Kaliszuka, polskiego aktora teatralnego, musicalowego, filmowego oraz piosenkarza i gwiazdy wieczoru – Donatana i Cleo.

d1k1d4r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k1d4r