Trwa ładowanie...

Wybuch w domu w Łomiankach. "Budynek jest częściowo zawalony"

Jedna osoba jest poszkodowana. Trwają poszukiwania kolejnej, która mogła być w budynku

Wybuch w domu w Łomiankach. "Budynek jest częściowo zawalony"
d3vr1x9
d3vr1x9

W podwarszawskich Łomiankach, w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Chopina doszło do serii wybuchów. Na miejscu są służby. Trwa akcja ratownicza. Służby wciąż poszukują osoby, która mogła przebywać w budynku w momencie eksplozji.

- Doszło do wybuchu i pożaru, dom jest częściowo zawalony - powiedział WawaLove.pl kpt. Michał Konopka ze stołecznej Straży Pożarnej. Dodał, że w tej chwili nie ma informacji o ewentualnych ofiarach. Na miejscu pracowało 60 strażaków.

Informację o wybuchach potwierdza policja. - Około godz. 14.00 dostaliśmy dostaliśmy informacje o akcji straży pożarnej na jednej z posesji w Łomiankach. Ma to związek z wybuchem materiałów pirotechnicznych - mówi asp. Tomasz Oleszczek z Komendy Stołecznej Policji .

Według TVN24, jedna osoba jest poszkodowana. To kobieta, która akurat przechodziła obok budynku, w którym doszło do wybuchu. - Spłonęły też dwa samochody, które stały na posesji - mówił na antenie st. kpt. Karol Kierzkowski ze strazy pożarnej. Według informacji OPS Łomianki, w budynku mogła przebywać jedna osoba. Według Kierzkowskiego w budynku przechowywane były materiały pirotechniczne w hurtowych ilościach. Na miejscu jest Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Warszawy. Zniszczone zostało 3/4 budynku.

(Zdjęcia pochodzą z facebookowych stron "Białołęka i Tarchomin - platforma sąsiedzka" oraz "Łomianki")

d3vr1x9

Według naszych czytelników, do wybuchów doszło w mieszczącej się przy ul. Chopina hurtowni fajerwerków. Wedug

d3vr1x9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vr1x9