Trwa ładowanie...

Wycieczka rowerowa: Glinianki - piknik nad wodą

Darmowa wycieczka i wypoczynek nad jedynym w rejonie kąpieliskiem z czystą wodą

Wycieczka rowerowa: Glinianki - piknik nad wodą
d3jmbs9

Znajdujące się w najbliższej okolicy Warszawy Glinianki są jedynym w całym rejonie kąpieliskiem z czystą wodą - mówi Mariusz Ładziak z serwisu Łazik,który zaprasza na darmową wycieczkę rowerową, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 czerwca. Jest tu piaszczysta plaża i miejsce do aktywnego wypoczynku. Wycieczka rowerowa rozpocznie się o godz. 10:00 na rondzie Starzyńskiego. Jedziemy ścieżkami leśnymi, rowerowymi oraz lokalnymi drogami asfaltowymi o małym natężeniu ruchu w tempie turystycznym dostosowanym do możliwości kondycyjnych poszczególnych osób- dodaje. Nad jeziorkiem planowany jest dłuższy pobyt.

Wstępnie godzina powrotu do Warszawy zostaje ustalona na 16:00-18:00 w zależności od pogody. Na wycieczkę można zabrać: ręcznik i strój do kąpieli, coś do jedzenia i picia, coś na słońce, coś na deszcz i coś na komary, a także badmintona, piłkę do siatkówki (jest boisko do siatkówki plażowej), karty do gry i inne akcesoria w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań, będzie również frisbee.

Wycieczka jest dla wszystkich także dla osób nie posiadających roweru, gdyż na Glinianki można również dojechać samochodem (bezpłatny parking) oraz pociągiem (dojście z stacji Kobyłka Ossów 2 km leśną ścieżką idąc wzdłuż torów w kierunku Zielonki - mapa w galerii)

d3jmbs9

Trasa wycieczki to ok. 50 km: Rondo Starzyńskiego - Kanał Żerański - Kobiałka - Olesin - Marki - Zielonka - Glinianki (30 km) - Zielonka - Marki - Ząbki - Las Bródnowski - Bródno - Rondo Starzyńskiego.

d3jmbs9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jmbs9